Rezovi u Crvenoj zvezdi nakon gubitka finala: Ennis dobio otkaz, vraća se Čović

16.04.2018 u 16:52

U beogradskom klubu napravili rezove odmah poslije gubitka finalne serije ABA lige od Budućnosti.

Rezovi u Crvenoj zvezdi nakon gubitka finala: Ennis dobio otkaz, vraća se Čović Foto: ABA liga

Dylan Ennis je sa promašajem u završnici utakmice protiv Budućnosti završio i svoju epizodu u Crvenoj zvezdi, te on neće biti na raspolaganju Dušanu Alimpijeviću za takmičenje u Super ligi Srbije, koja počinje ovog vikenda.

Ali, Dušan Alimpijević će imati dvojac FMP-a u sastavu, sina predsjednika kluba, Filipa Čovića, koji je 2012. godine otišao iz Crvene zvezde, jer kako je rekao nije mogao da trpi kritike navijača da je tu samo zbog oca, te Aleksa Radanov.

Obojica će biti u konkurenciji za utakmicu sa Mladosti u srijedu u 1.kolu Super lige Srbije.

Razmatraće se i status Milka Bjelice kojem ističe ugovor na kraju sezone, ali koji igra u jako lošoj formi posljednjih mjeseci, te će u dogovoru sa njim biti odlučena njegova sudbina u klubu sa Malog Kalemegdana.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0