Ubjedljiva pobjeda Cedevite, Musa postigao 26 poena

07.01.2018 u 20:55 Piše: Benjamin Žilić

Cedevita je u susretu osmine finala kupa Hrvatske deklasirala Jazine Arbanasi, te izborila mjesto među osam najboljih ekipa.

Ubjedljiva pobjeda Cedevite, Musa postigao 26 poena

Cedevita je od samog početka susreta pokazala ko će na terenu voditi glavnu riječ, da bi nakon prvih 10 minuta susreta imala dvocifrenu prednost.Domaća ekipa nije imala šanse protiv vidno raspoloženog reprezentativca Bosne i Hercegovine, Džanana Muse koji je ubacio 26 poena, dok je Andrija Stipanović ubacio 8 poena.Najefikasniji u ekipi Cedevite je bio Nik Slavica, koji je postigao 28 poena.

U ekipi Jazine Arbanasi najefikasniji su bili De Woods i Anđelo Ivanov koji su postigli po 1 poena.De Woods je uz to dodao i tri asistencije i tri skoka.

KK Jazine Arbanasi  - KK  Cedevita 79:118 (16:32 ; 12:26 ; 22:26 ; 29:34)


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0