(VIDEO) Navijači Budućnosti Omiću: Ti si Zvezdin četnik Alene

13.04.2018 u 20:37

U toku je treća utakmica finala ABA lige između Budućnosti i Crvene zvezde u Podgorici, a Beograđani su trenutno u prednosti nakon prvog dijela. 

(VIDEO) Navijači Budućnosti Omiću: Ti si Zvezdin četnik Alene

Navijači domaćeg tima su u jednom trenutku meča skandirali rođenom Bosancu Alenu Omiću da je Zvezdin četnik što se može i poslušati u sljedećem videoprilogu.

Inače, Omić je 25-godišnji centar Crvene zvezde koji je rođen u Tuzli, no karijeru je gradio u Sloveniji gdje je igrao za Zlatorog Laško i Union Olimpiju, pa je kasnije odlučio da nastupa za selekciju Slovenije.

Pored ovih klubova nastupao je za španske klubove Gran Canariju i Unicaju, turski Anadolu Efes, izraelski Hapoel Jerusalem, te beogradsku Crvenu zvezdu čiji je i sada član.

Pogledajte.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0