Atletičari danas na Balkanskom prvenstvu u Sofiji

10.02.2018 u 12:31

Nakon odličnih nastupa bh. atletičara na atletskim mitinzima u dvorani u prethodnom periodu, danas i sutra će najbolji juniori i juniorke nastupiti na Prvenstvu Balkana u dvorani, Sofiji.

Atletičari danas na Balkanskom prvenstvu u Sofiji

U konkurenciji atletičara iz 17 zemalja, Bosnu i Hercegovinu će predstavljati 19 atletičara i atletičarski u 16 disciplina.

Atletičari i atletičarke koji će nastupiti su: Aleksandra Roljić, Katarina Lemez, Sara Lučić, Slađana Jagodić, Dunja Gizburg, Anja Čolaković, Mediha Salkić, Binasa Memić, Haris Bikić, Nikola Brdar, Arman Ćuro, Jovan Rosić, Nikola Petrović, Belmin Mrkanović, Maid Redžić, Stefan Stanković, Igor Rasić, Nermin Štitkovac i Eldar Dautović.

Vođa reprezentacije je Elvir Krehmić, a u stručnom štabu su još Edhem Bajrić, Vahida Kozić, Jasmin Mujić i Goran Panić.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 3 0 1 9
2. NK Široki Brijeg 2 2 0 8
3. FK Sarajevo 2 1 1 7
4. FK Krupa 1 3 0 6
5. FK Radnik 1 3 0 6
6. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
7. NK Čelik 2 0 2 6
8. FK Sloboda 1 1 2 4
9. FK Tuzla City 1 1 2 4
10. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
11. NK Gošk 0 2 2 2
12. FK Mladost DK 0 2 2 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
-
-
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
-
-
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
-
-
15.08
17:30
Radnik
Čelik
-
-
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
-
-
15.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-