Atletičari danas na Balkanskom prvenstvu u Sofiji

10.02.2018 u 12:31

Nakon odličnih nastupa bh. atletičara na atletskim mitinzima u dvorani u prethodnom periodu, danas i sutra će najbolji juniori i juniorke nastupiti na Prvenstvu Balkana u dvorani, Sofiji.

Atletičari danas na Balkanskom prvenstvu u Sofiji

U konkurenciji atletičara iz 17 zemalja, Bosnu i Hercegovinu će predstavljati 19 atletičara i atletičarski u 16 disciplina.

Atletičari i atletičarke koji će nastupiti su: Aleksandra Roljić, Katarina Lemez, Sara Lučić, Slađana Jagodić, Dunja Gizburg, Anja Čolaković, Mediha Salkić, Binasa Memić, Haris Bikić, Nikola Brdar, Arman Ćuro, Jovan Rosić, Nikola Petrović, Belmin Mrkanović, Maid Redžić, Stefan Stanković, Igor Rasić, Nermin Štitkovac i Eldar Dautović.

Vođa reprezentacije je Elvir Krehmić, a u stručnom štabu su još Edhem Bajrić, Vahida Kozić, Jasmin Mujić i Goran Panić.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 14 2 3 44
2. HŠK Zrinjski 14 1 4 43
3. NK Široki Brijeg 12 2 5 38
4. FK Sarajevo 11 2 6 35
5. FK Krupa 8 7 4 31
6. FK Radnik 8 3 8 27
7. FK Mladost DK 6 7 6 25
8. FK Borac 7 3 9 24
9. FK Sloboda 5 4 10 19
10. NK Gošk 5 2 12 17
11. NK Čelik 4 1 14 13
12. NK Vitez 1 4 14 7
Premijer Liga BiH
19. kolo
17.02
14:30
Zrinjski
Gošk
3
2
17.02
14:30
Sloboda
Mladost DK
2
0
17.02
14:30
Krupa
Željezničar
2
4
17.02
17:30
Čelik
Vitez
1
0
18.02
14:30
Radnik
Borac
3
0
18.02
17:30
Široki Brijeg
Sarajevo
2
1
Premijer Liga BiH
20. kolo
24.02
14:30
Vitez
Široki Brijeg
-
-
24.02
14:30
Željezničar
Sloboda
-
-
24.02
14:30
Mladost DK
Zrinjski
-
-
25.02
14:30
Sarajevo
Radnik
-
-
25.02
14:30
Gošk
Čelik
-
-
25.02
15:30
Borac
Krupa
-
-