Huseinbašić briljira gdje god se pojavi

31.05.2018 u 22:59

Sjajni nastupi našeg sprintera

Huseinbašić briljira gdje god se pojavi Foto: Borac-sport

Atletičar Borca Sait Huseinbašić, nakon osvajanja prvog mjesta u trci na 100 metara na mitingu AK Dinamo-Zrinjevac, briljirao je i na smotrama u Slovenskoj Bistrici i Varadžinu, gdje je takođe stigao do najvišeg plasmana u trci na 100 metara.

Takmičenje u Slovenskoj Bistrici Huseinbašić je okončao rezultatom 10,73 sekunde, dok je u Varaždinu do prvog mjesta došao uz vrijeme od 10,96 sekundi.

Izvor: Borac-sport

Komentari (1)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Perica
Slaba vremena za seniora ako poredimo sa top sprinterima nez koji je cilj mladicu ali ne vidim kapacitet da ostvari rezultate ko Tuka i da, se recimo takmiči na najjačim takmičenjima ko dijamantska liga 01.06.2018 09:33 Odgovori
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0