Uspješan nastup na Trećem međunarodnom atletskom mitingu u Sarajevu

11.06.2018 u 11:29

Jučer, je u Sarajevu u sportskom centru „Safet Zajko” održan „III međunarodni atletski miting” na kome su atletičari AK „Sloboda-Tehnograd” ostavarili odlične rezultate

Uspješan nastup na Trećem međunarodnom atletskom mitingu u Sarajevu

Rusmir Malkočević je pobijedio u utrci na 400 m, Aleksandar Dalić je bio drugi u utrci na 800 m, dok je junior Hajrudin Vejzović osvoji dva treća mjesta u disciplinama 100 i 200 m, istrčavši svoje lične rekorde u obje ove discipline.

Već u nedelju i ponedeljak prema Kalendaru Atletskog Saveza BiH u Zenici će se održati Pojedinačno prvenstvo BiH za seniore i seniorke, što će biti prilika da se još jednom potvrde forme za nastup na narednim takmičenjima, prije svega na Mediteranskim igrama na kojima će nastupiti Rusmir Malkočević, te Prvenstvu Balkana za juniore gdje će učestvovati Hajrudin Vejzović.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0