Anđela Samardžić osvojila bronzanu medalju u Beogradu

09.06.2018 u 21:14

Anđela Samardžić je osvojila bronzanu medalju na Evropskom kupu za seniorke u Beogradu 2018. godine.

Anđela Samardžić osvojila bronzanu medalju u Beogradu

Prvog takmičarskog dana na Evropskom kupu za seniore i seniorke u Beogradu, naša mlada reprezentativka Anđela Samardžić, iako je tek prva godina juniorki (17 godina), odličnim nastupom osvojila je prvu seniorsku medalju sa Evropskih kupova za seniorke, te na taj način pokazala da ide stopama svoje starije sestre Aleksandre i da sport u BiH ne treba da brine za budućnost.

I Selma Hajro je također nastupila danas, također prva godina juniorki, ali se hrabro nosila sa svojim starijim protivnicama i pobjedama stigla do trećeg kola Evropskog kupa.

Aleksandra Samardžić, Sabina Haračić i Stefan Mičić će nastupiti sutra, a želimo im puno sreće i da sutra obradujemo ljubitelje sporta u našoj zemlji osvajanjem novih medalja.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. NK Široki Brijeg 3 2 0 11
2. FK Željezničar 3 1 1 10
3. FK Sarajevo 2 2 1 8
4. FK Radnik 1 4 0 7
5. FK Sloboda 2 1 2 7
6. NK Čelik 2 1 2 7
7. FK Krupa 1 3 1 6
8. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
9. NK Gošk 1 2 2 5
10. FK Tuzla City 1 1 3 4
11. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
12. FK Mladost DK 0 2 3 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-