Članovi juniorske taekwondo reprezentacije BiH otputovali u Tunis

05.04.2018 u 16:56

Članovi juniorske taekwondo reprezentacije Bosne i Hercegovine Nedžad Husić i Sadmir Habibović, u pratnji trenera reprezentacije Harisa Husića, jučer su otputovali u Tunis gdje ih očekuju kvalifikacije za olimpijske igre mladih i svjetsko juniorsko prvenstvo.

Članovi juniorske taekwondo reprezentacije BiH otputovali u Tunis Foto: TKDS BiH

Istovremeno, jučer je u Sarajevu održano i okupljanje potencijalnih kandidata za sve reprezentativne selekcije Taekwondo saveza Bosne i Hercegovine.

Na okupljanje su pozvani svi osvajači prvog i drugog mjesta s proteklog državnog prvenstva BiH kako bi treneri reprezentativnih selekcija provjerli njihovu trenutnu formu, saopćeno je iz Taekwondo saveza BiH.

Nakon treninga treneri su istaknuli zadovoljstvo kvalitetom bh. takmičara, te su najavali i nova okupljanja na koja će biti pozvani kandidati koja budu zadovoljavali kriterije za nadolazeća takmičenja.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0