Medalje za Haračić i Samardžić na Evropskom judo Kupu za seniorke

10.06.2018 u 16:23

Sabina Haračić i Anđela Samardžić su osvojile medalje na Evropskom judo Kupu za seniorke u Beogradu 2018. godine.

Medalje za Haračić i Samardžić na Evropskom judo Kupu za seniorke

Ovog vikenda naše reprezentativke Sabina Haračić i Anđela Samardžić su ostvarile odlične rezultate na Evropskom judo Kupu za seniorke održanom u sportskoj dvorani Šumice u Beogradu.

Reprezentativka naše zemlje Sabina Haračić je nakon duže pauze od nastupanja na međunarodnim takmičenjima na Evropa kupu osvojila drugo mjesto, te je ovim rezultatom najavila svoj povratak na međunarodnu scenu i nove rezultate.

Naša mlada reprezentativka Anđela Samardžić, iako tek prva godina juniorki (17 godina), odličnim nastupom je osvojila svoju prvu seniorsku medalju sa Evropskih kupova za seniorke, te na taj način pokazala da ied stopama svoje starije sestre Aleksandre Samardžić i da sport u BiH ne treba da brine za budućnost.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0