(VIDEO) Uhapšen Conor McGregor: Napao autobus pun UFC boraca

06.04.2018 u 13:07

Popularni UFC borac Conor McGregor priveden zbog sinoćnjeg incidenta u Barlcays Areni u New Yorku, gdje će se u subotu na UFC 223 Khabib Nurmagomedov i Max Holloway boriti za pojas koji će službeno biti oduzet irskoj zvijezdi.

(VIDEO) Uhapšen Conor McGregor: Napao autobus pun UFC boraca

Prvak lake kategorije, koji je dan ranije na najave oduzimanja pojasa čelnicima UFC-a poručio banuo je u New Yorku i napao autobus pun boraca koji će nastupiti na sutrašnjoj priredbi, prenosi BBC.

McGregor je uhapšen zbog huliganskog napada i bacanja raznih predmeta na autobus, potvrdila je lokalna policija.  Razbio je staklo na autobusu, a povrijeđeni su borci Michael Chiesa i Ray Borg. 

Zbog incidenta McGregoru je zabranjen dolazak na UFC 223, kao i njegovom prijatelju Artemu Lobovu, čija je sutrašnja borba s Alexom Caceresom na kraju otkazana zbog njegovog sudjelovanja u incidentu.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 9 3 1 30
2. HŠK Zrinjski 9 1 3 28
3. FK Željezničar 7 4 2 25
4. NK Široki Brijeg 5 6 2 21
5. FK Sloboda 5 3 5 18
6. FK Radnik 4 5 4 17
7. NK Čelik 4 5 4 17
8. FK Mladost DK 3 4 6 13
9. FK Tuzla City 3 3 7 12
10. FK Krupa 2 5 6 11
11. NK Gošk 2 4 7 10
12. Fk Zvijezda 09 1 5 7 8
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2