eSports: Odigrano prvo kolo League of Legends e-League

04.12.2016 u 03:12

Bosanskohercegovačka League of Legends e-League počela je sinoć kada su odigrani mečevi prvog kola.

eSports: Odigrano prvo kolo League of Legends e-League Foto: Ilustracija

Ligu igra osam timova, koji će u naredne tri sedmice odigrati po jedan meč sa svakim timom, a završnica će biti održana 'offline', na LAN turniru u Sarajevu. Mečeve je moguće pratiti uživo putem Twitch servisa.

Liga je otvorena mečem između Starskama i Kalish Boysa, a pobjedu je odnijela ekipa Starskama.

Starskamo 37-10-44 10-37-9 Kalish Boys
Hara02 - Graves 4-2-9 TOP 2-5-2 n00dYLoL - Malphite
MKT ENTROPIJA - Vi 5-5-6 JNG 3-7-3 xXx Aki xXx - Sion
Azzapp - Ahri 11-2-11 MID 2-10-2 catexman9 - Syndra
MKT yoky2lata - Jhin 6-0-10 ADC 3-6-0 Powerman123 - Caitlyn
Guba - Teemo 11-1-8 SUP 0-9-2 The Gutlaj Is OP - Karma

Drugi meč je odigran između ekipe Cruela i eSport Arene, a slavio je Cruel.

Cruel 34-13-71 13-34-26 eSport Arena
FL4RE - Malphite 7-0-15 TOP 7-6-2 MART111 - Kennen
nedhzsa - Hecarim 6-3-14 JNG 2-7-8 Johnybuu - Diana
IBRAHIM KURTOVIC - Ahri 12-3-10 MID 1-9-3 catexman9 - Syndra
SIMPSONCEK - Jhin 9-3-10 ADC 3-6-3 AntekoBot - Caitlyn
Omarowski - Janna 0-4-22 SUP 0-6-10 Swagonic - Lulu

Treći meč je odigran između ekipa SK Telemah i Samsung White, a slavila je ekipa SK Telemah.

SK Telemah 17-4-30 4-17-5 Samsung White
hašašin - Malphite 1-1-9 TOP 0-2-1 Psych00 - Poppy
radle1337 - Rengar 3-0-4 JNG 1-1-1 vi ste noobovi - Lee Sin
KencibaL - Zilean 3-2-5 MID 0-4-0 ALIEN GAMERS - Orianna
eFg PureSho - Vayne 10-1-2 ADC 2-5-1 Dahsoo - Ashe
S A E V U S - Soraka 0-0-10 SUP 1-5-2 mirzex66 - Nautilus

Posljednji meč prvog kola su odigrali Who is Drama i Korean Imports, a slavili su Korean Importsi.

Who is Drama 21-32-28 32-21-61 Korean Imports
Grof1312 - Kennen 1-10-7 TOP 10-2-11 Hammerzeit - Maokai
NabheaD - Zac 3-5-6 JNG 4-8-14 eQ Rage - Lee Sin
bezparoni0 - Syndra 7-5-4 MID 1-2-12 ChimeratecH - Cassiopeia
Drevni Zmaj - Jinx 9-6-1 ADC 10-4-10 Rikac1 - Caitlyn
drama 1 - Braum 1-6-10 SUP 7-5-14 eQ Chieb - Zyra

Naredno kolo na rasporedu je sutra, a više informacija možete naći klikom na LINK.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1