Itoudis napušta CSKA: Jedan od najboljih trenera u Evropi dolazi u Moskvu

22.05.2018 u 12:37

Jedan od najboljih evropskih klubova, CSKA iz Moskve je zainteresovan da na svojoj klupi vidi Davida Blatta, koji je sa Darussafakom osvojio Eurocup i plasirao se u Euroligu sljedeće sezone.

Itoudis napušta CSKA: Jedan od najboljih trenera u Evropi dolazi u Moskvu

Kako javlja La Gazzetta dello Sport, Blatt je imao neke razgovore sa NBA klubovima, no čini se da nema namjeru da se vraća u najjaču ligu svijeta gdje je radio kao trener Cleveland Cavaliersa.

Ovaj iskusni stručnjak je također vodio reprezentaciju Rusije do zlatne medalje na Eurobasketu, te bronzane na Olimpijskim igrama.

Još jedno ime koje se spominje u igri za trenera CSKA je Šarunas Jasikevičius koji je sa Žalgirisom osvojio treće mjesto na Final fouru Eurolige u Beogradu.

Inače, Itoudis je na klupi CSKA od 2014. godine, a sa Moskovljanima je osvojio Euroligu 2016. godine.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0