Apollon protiv Željezničara jači za dva fudbalera

20.07.2018 u 20:20

Protivnik Željezničara u drugom pretkolu Evropske lige je kiparski Apollon

Apollon protiv Željezničara jači za dva fudbalera Foto: Twitter

Kako prenose kiparski mediji, ekipa sa Kipra u dvomeču sa Željezničarom bit će jača za dva fudbalera.

Sofronis Avgoustas, lijevi bek, stigao je iz izraelskog Maccabija Petah Tikve i on će biti u konkurenciji za ovaj meč.

Drugi fudbaler koji je u konkurenciji za meč jeste napadač iz Argentine Facundo Pereyra.

Apollon je putem svoje zvanične stranice potvrdio da će ova dva fudbalera biti na spisku igrača za meč protiv Željezničara.

Sigurno da će ova dva igrača pojačati dodatno ekipu Apollona koja je uz dosta muke uspjea savladati ekipu Stumbrasa i palsirati se u drugo pretkolo Evropske lige.

Podsjetimo, prvi meč između Željezničara i Apollona na rasporedu je 26. jula na stadionu Grbavica.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 10 3 1 33
2. FK Željezničar 8 4 2 28
3. HŠK Zrinjski 9 1 4 28
4. NK Široki Brijeg 5 7 2 22
5. FK Radnik 4 6 4 18
6. FK Sloboda 5 3 6 18
7. NK Čelik 4 6 4 18
8. FK Mladost DK 4 4 6 16
9. FK Krupa 2 6 6 12
10. FK Tuzla City 3 3 8 12
11. Fk Zvijezda 09 2 5 7 11
12. NK Gošk 2 4 8 10
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2