Baka odredio sastav: Zrinjski želi plasman u play-off Evropske lige

16.08.2018 u 18:37

Od 20 sati Zrinjski će igrati revanš-meč sa Ludogoretsom

Baka odredio sastav: Zrinjski želi plasman u play-off Evropske lige Foto: Adnan Demić

Ante Miše je smijenjen sa klupe Zrinjskog, a na klupu aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine vratio se Blaž Slišković.

Sa svojim izabranicima ima težak zadatak jer moraju stići prednost Ludogoretsa iz prvog susreta 3. pretkola Evropske lige.

Slišković se odlučio za sljedećih 11 igrača: Soldo, Barišić, Čirjak, Stojkić, Todorović, Jakovljević, Stanić, Rustemović, Šovšić, Kadušić i Bilbija.

Za Ludogorets će u ovom susretu igrati: Renan, Cicinho, Natanael, Campanharo, Dyakov, Keseru, Moti, Marcelinho, Wanderson, Rafael Forster i Misidjan.

Na klupi kod Zrinjskog su ostali: Šutalo, Galić, Bekrić, Jović, Pezer, Perišić i Filipović, dok su kod gostiju na klupi: Broun, Nedyalkov, Terziev, Bakalov, Goralski, Svierczok i Lukoki.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 6 2 1 20
2. FK Sarajevo 5 3 1 18
3. HŠK Zrinjski 5 1 3 16
4. NK Široki Brijeg 3 5 1 14
5. FK Sloboda 4 2 3 14
6. FK Radnik 3 4 2 13
7. NK Čelik 3 3 3 12
8. FK Krupa 2 5 2 11
9. FK Mladost DK 2 3 4 9
10. FK Tuzla City 2 1 6 7
11. NK Gošk 1 3 5 6
12. Fk Zvijezda 09 0 4 5 4
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2