Dybala propušta meč protiv Tottenhama

12.02.2018 u 23:05

Napadač nogometnog prvaka Italije Juventusa Paulo Dybala nije se našao na spisku igrača koji će konkurisati za sutrašnji susret 'knockout' faze Lige prvaka protiv Tottenham Hotspura.

Dybala propušta meč protiv Tottenhama Foto: EPA

Argentinac već nekoliko sedmica ima problema s povredom, a italijanski mediji su prethodnih dana izvještavali da bi se prva zvijezda Juventusa mogla naći u timu.

Međutim, trener 'crno-bijelih' Massimiliano Allegri rekao je da neće poduzimati ništa drastično kada je u pitanju Dybalin oporavak, te ga je  izostavio sa spiska igrača.

Također su Juan Cuadrado, Benedikt Howedes, Andrea Barzagli te Blaise Matuidi povrijeđeni, prenosi 'Football Italia'.

Utakmica između Juventusa i Tottenhama se igra sutra od 20.45 sati u Torinu.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0