(FOTO) Zrinjski uspješniji i u drugom duelu sa Gruzijcima

18.11.2017 u 21:11

Zrinjski je bio uspješan i u drugom duelu sa Gruzijcima

(FOTO) Zrinjski uspješniji i u drugom duelu sa Gruzijcima

Večeras je u dvorani na Bijelom Brijegu u Mostaru odigrana i druga, uzvratna utakmica trećeg kruga EHF Challenge Cupa između HMRK Zrinjski i BSB Batumi iz Gruzije.

Prva utakmica odigrana je jučer u istoj dvorani, a visoku pobjedu slavio je Zrinjski rezultatom 47:17. Na današnjoj utakmici trener Zrinjskog dao je priliku mlađim momcima koji su istu iskoristili i slavili pobjedu 41:31.

Zrinjski će za devet dana doznati ime protivnika u idućoj fazi ovog natjecanja, a nakon avanture sa simpatičnim Gruzijcima, Plemići se mogu okrenuti Premijer ligi BiH.

HMRK Zrinjski: Džidić, Vistorop 7, Doko 3, Orlović 1, Bošković 7, Delić 5, Anđelić, Šunjić 1, Ivanović 4, Babić 1, Kozina, Marić 3, Kožulj 4, Kordić 3, Šoljić 3

BSB Batumi: Tsertsvadze, Surmava 1, Abramishvili 5, Kardava 1, Bulbusahvili 3, Tevzadze 6, Gogoladze 2, Khazomia 6, Kvaleshavili, Berdeznishvili 1,Sturua 7


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0