Lewandowski ismijao dodjelu Zlatne lopte

13.12.2016 u 11:22 Piše: Sport1.ba

Ovogodišnja dodjela Zlatne lopte za najboljeg igrača tokom godine izazvala je mnogo kontroverzi, a brojne su poznate ličnosti iz svijeta fudbala bile nezadovoljne načinom na koji se 'odigrao' cijeli proces.

Lewandowski ismijao dodjelu Zlatne lopte

France Football je doslovno napravio cirkus od svoje nagrade kada je putem svog twitter profila objavio da je Cristiano Ronaldo dobio nagradu prije nego je on proglašen pobjednikom na zvaničnoj ceremoniji dodjele nagrada.

Ovaj gaf, kao i brojne druge nelogičnosti u pozicioniranju igrača na listi, izazvale su podsmijeh kod fudbalera i drugih ličnosti iz svijeta fudbala, a nezadovoljan je bio i šesnaestoplasirani na listi za Zlatnu loptu, Robert Lewandowski.

Poljski napadač je ismijao France Football svojom objavom na twitteru, očigledno nezadovoljan činjenicom da je i pored sjajne sezone zauzeo tek 16. mjesto.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 13 6 3 45
2. FK Željezničar 13 5 4 44
3. FK Sarajevo 12 7 3 43
4. FK Radnik 10 7 5 37
5. FK Sloboda 9 8 5 35
6. FK Krupa 9 5 8 32
7. NK Široki Brijeg 7 7 8 28
8. FK Mladost DK 6 8 8 26
9. NK Vitez 5 8 9 23
10. NK Metalleghe BSI 6 3 13 21
11. NK Čelik 2 7 13 13
12. FK Olimpik 2 5 15 11
Premijer Liga BiH
20. kolo
04.03
15:00
Vitez
Čelik
0
0
04.03
15:00
Zrinjski
Krupa
3
1
04.03
15:00
Željezničar
Mladost DK
1
0
04.03
15:00
Sloboda
Metalleghe BSI
2
1
04.03
15:00
Široki Brijeg
Radnik
2
2
04.03
15:00
Olimpik
Sarajevo
0
1
Premijer Liga BiH
21. kolo
11.03
15:00
Olimpik
Vitez
0
0
11.03
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
11.03
15:00
Radnik
Sloboda
2
1
11.03
15:00
Metalleghe BSI
Željezničar
0
1
11.03
15:00
Mladost DK
Zrinjski
0
1
11.03
15:00
Krupa
Čelik
0
0