Zrinjski protiv druge ekipe ruskog prvenstva

28.11.2017 u 12:42

Danas je u Beču održan ždrijeb osmine finala rukometnog Challenge Cupa, a među kuglicama se našao i jedini preostali bosanskohercegovački predstavnik u Evropi – HMRK Zrinjski Mostar.

Zrinjski protiv druge ekipe ruskog prvenstva

Žrijeb se putem interneta mogao pratiti uživo, a na samom izvlačenju bio je i tajnik HMRK Zrinjski, Filip Garmaz koji je od strane organizatora iz EHF-a pozvan da sudjeluje u izvlačenju parova osmine finala.

HMRK Zrinjski Mostar izvukao je trenutno drugoplasiranu momčad ruskog prvenstva SKIF Krasnodar, koja je u prethodnom kolu ne tako uvjerljivo slavila u dvomeču u Luksenburgu.

Prvi susreti na rasporedu su 10./11.2.2018. godine, a s obzirom na veliku udaljenost između ova dva grada, velika je vjerojatnost da će obje utakmice odigrati u jednom gradu – Mostaru ili Krasnodaru.

HMRK Zrinjski Mostar će sa svoje strane i uz pomoć prijatelja rukometa i sponzora učiniti sve da to ponovno bude Mostar i da dočeka renomiranog protivnika u Hercegovini.

Ostali parovi osmine finala:

HC Eurofarm Rabotnik (MKD) vs FyllingenBergen (NOR)
MSK Povazska Bystrica (SVK) vs AM Madeira Andebol SAD (POR)
IBV Vestmannaeyjar (ISL) vs SGS Ramhat Hashron HC (ISR)
Dynamo-Victor (RUS) vs Red Boys Differdange (LUX)
HMRK “Zrinjski” Mostar (BIH) vs SKIF Krasnodar (RUS)
AHC Potaissa Turda (ROU) vs HC Vise BM (BEL)
Göztepe SK (TUR) vs A.E.K. Athens (GRE)
HC ZNTU-ZAB Zaporozhye (UKR) vs HC Berchem (LUX)


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 3 0 1 9
2. NK Široki Brijeg 2 2 0 8
3. FK Sarajevo 2 1 1 7
4. FK Krupa 1 3 0 6
5. FK Radnik 1 3 0 6
6. HŠK Zrinjski 2 0 2 6
7. NK Čelik 2 0 2 6
8. FK Sloboda 1 1 2 4
9. FK Tuzla City 1 1 2 4
10. Fk Zvijezda 09 0 3 1 3
11. NK Gošk 0 2 2 2
12. FK Mladost DK 0 2 2 2
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
-
-
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
-
-
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
-
-
15.08
17:30
Radnik
Čelik
-
-
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
-
-
15.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
-
-