Mladi fudbaleri Liverpoola doputovali u Sarajevo

17.05.2018 u 16:52

Selekcija dječaka do 12 godina engleskog nogometnog velikana Liverpoola doputovala je u Sarajevo, gdje će nastupiti na finalnom turniru Champions Trophy, koji se održava od 18. do 20. maja u organizaciji Balkan Alpe Adria, a pod pokroviteljstvom UEFA-e i uz podršku NSBiH. 

Mladi fudbaleri Liverpoola doputovali u Sarajevo

Od sutra će na nogometnim terenima u Hrasnici snage odmjeriti ekipe Liverpoola, PSV, Sparte iz Praga, Eintrachta, Rapida, Crvena zvezde, Željezničara, Slavije, Dinama iz Zagreba, Ferencvaroša, Sturma iz Graza, Videotona, Osijeka, Budapesta, Blau Weiss iz Linza, Rudara iz Velenja, Dresdena, Altinordua i Viner Sport Kluba iz Trenčina.

Turnir će otvoriti domaćin FK Željezničar koji se sastaje sa ekipom Blau Weisse iz Linza u 8.30 sati. 

Ceremonija svečanog otvaranja turnira će biti održana sutra u 20 sati.

Izvor: Fena

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Krupa 1 0 0 3
2. FK Radnik 1 0 0 3
3. FK Željezničar 1 0 0 3
4. HŠK Zrinjski 1 0 0 3
5. NK Široki Brijeg 1 0 0 3
6. FK Mladost DK 0 1 0 1
7. Fk Zvijezda 09 0 1 0 1
8. FK Sarajevo 0 0 1 0
9. FK Sloboda 0 0 1 0
10. FK Tuzla City 0 0 1 0
11. NK Gošk 0 0 1 0
12. NK Čelik 0 0 1 0
Premijer Liga BiH
1. kolo
21.07
17:30
Gošk
Željezničar
0
1
21.07
17:30
Krupa
Čelik
3
1
21.07
17:30
Mladost DK
Zvijezda 09
0
0
21.07
20:00
Sloboda
Zrinjski
0
1
22.07
17:30
Radnik
Sarajevo
2
1
22.07
20:30
Široki Brijeg
Tuzla City
1
0
Premijer Liga BiH
2. kolo
28.07
17:00
Tuzla City
Radnik
-
-
28.07
17:30
Zvijezda 09
Sloboda
-
-
28.07
17:30
Krupa
Široki Brijeg
-
-
28.07
20:30
Zrinjski
Gošk
-
-
29.07
18:30
Sarajevo
Mladost DK
-
-
29.07
20:30
Čelik
Željezničar
-
-