Zukanović uplatio novac za liječenje Muhameda Talića i Mime Šahinpašića

19.05.2017 u 18:38

Reprezentativac Bosne i Hercegovine i član Atalante, podržao je akciju prikupljanja novca za liječenje Muhameda Talića i Mime Šahinpašića

Zukanović uplatio novac za liječenje Muhameda Talića i Mime Šahinpašića

Ervin Zukanović je uplatio 5.000 KM na račune Muhameda Talića i Mime Šahinpašića, a svi dobri ljudi koji su voljni mogu izvršiti donaciju.

– transakcijski račun 199-044-60340845-30, Muhamed Talić, kod Sparkasse bank
– transakcijski račun 1610000000000011 – Partija: ‎09001546224, kod Raiffeisen bank
– za uplate iz inozemstva br. računa BA391990446034084530, Muhamed Talić, Šehovci 232, 79260 Sanski Most, SWIFT CODE: ABSBBA22XXX”

Svi oni koji žele pomoći Mimi Šahinpašiću donacije mogu izvršiti uplatom direktno na Mimin žiro račun uz naznaku svrha uplate, “Donacija za liječenje Mime Šahinpašića”:

Raiffeisen banka
broj računa: 1613000021939127
Addiko banka
broj računa: 3060510000010760 partija 22628399.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0