Brotnjo lako savladao oslabljeni Centar

15.04.2018 u 22:14 Piše: S. Papaz

MNK Brotnjo sa 4:0 bolji od MNK Centar

Brotnjo lako savladao oslabljeni Centar

Centar je sve karte bacio na kup utakmicu protiv Starog Grada, pa je s toga odmarao sve najvažnije igrače za taj duel, dok su priliku u Čitluku dobili mlađi futsaleri predvođeni iskusnim Josipom Lokmerom.

Iskoristili su to Čitlučani i stigli do pobjede 4:0, koja niti jednim niti drugim ne znači ništa u pogledu tabele.

Dva gola je postigao Dario Korać, a po jednom su se u strijelce upisali Kristijan Pantić i Marko Grgić.

MNK BROTNJO - MNK CENTAR 4:0 (3:0)
Gradska dvorana
Gledalaca: 80
Sudije: Vedran Marčinko (Mostar) i Adis Duraković (Bugojno)
Strijelci: 1:0 Pantić 1, 2:0 Grgić 3, 3:0 Korać 11, 4:0 Korać 35
Žuti kartoni:

Brotnjo: Krolo, Pantić, Marković, Grgić, Marić, Ivanković, Korać, Dujmović, Šimić, Granić, Odak, Vučić, Bošnjak

Centar: Balaš, Bogilović, Bašić, Lokmer, Tahirović, Kapo, Pitić, Arapović


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0