I to se događa: Futsal utakmica u Premijer ligi završena bez golova

23.12.2017 u 20:10 Piše: S. Papaz

MNK Seljak i FC Salines odigrali su 0:0 u meču 11. kola Premijer lige BiH u futsalu.

Prvo poluvrijeme donijelo je tvrd futsal, te utakmicu bez golova. Mreže su mirovale, a za to su najzaslužniji golmani oba tima. Sjajno su branili i Antonio Vidović na golu domaćina, kao i Bekir Hodžić na gostujućem golu, pa i pored nekoliko sjajnih šuteva i dobrih prilika promjene rezultata nije bilo.

I natavak susreta donio je potpuno istu sliku na terenu. Ekipe su sjajno funkcionisale u odbrani, a ono što su uspjevali da iskreiraju prema naprijed, i da ošutaju u okvir gola završilo je kod golaman Vidovića i Hodžića. Imali su domaći i u takvoj utakmici šansu da dođu do pobjede, no Bekir Hodžić je odbranio jedan na jedan situaciju u 39. minutu, te je tako ostalo 0:0, što nije rezultat koji često viđamo na BiH terenima.

Podsjećamo, ova utakmica je imala io svoju uvertiru, o kojoj smo već pisali ranije, te ćemo vidjeti šta će se dešavati po tom pitanju u narednim danima.

MNK SELJAK - FC SALINES 0:0