Hodžić danas na pregledima gdje će se ustanoviti stepen povrede

16.04.2018 u 20:26

Povremeni bosanskohercegovački reprezentativac Armin Hodžić je na utakmici sa Cibalijom iz Vinkovaca zbog povrede igru napustio prije posljednjeg sudijskog zvižduka.

Hodžić danas na pregledima gdje će se ustanoviti stepen povrede

On se povrijedio u 81. minuti susreta, a zasad se zna da je riječ o povredi članka, te će današnjim pregledima se ustanoviti o kakvom je stepenu povrede riječ.

Inače, Hodžića je u 83. minuti susreta zamijenio Ivan Fiolić, a Dinamo je pobijedio Cibaliju rezultatom 2:0. Oba gola za Modre je postigao Alžirac Soudani.

Hodžić je ove sezone u 29 odigranih utakmica za Dinamo postigao osam pogodaka uz asistenciju, a u sljedećem videoprilogu pogledajte kako se povrijedio bivši napadač Željezničara.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0