Baždarević ga otpisao nedavno, a sada branio za drugi tim svog kluba

17.09.2017 u 08:25

Povremeni bh. reprezentativac jučer branio za drugi tim svog kluba.

Baždarević ga otpisao nedavno, a sada branio za drugi tim svog kluba

Golman Lecha Jasmin Burić je dobio poziv selektora Mehmeda Baždarevića za utakmice sa Kiprom i Gibraltarom, ali je nedugo nakon toga spisak skraćen i on je otpao sa njega.

Nakon te loše vijesti stigla je nova i to na klupskom planu budući da je on jučer branio u utakmici drugog tima Lecha i Przodkowo, bilo je 3:1 za sastav iz Poznana, a strijelci su bili Kolodziej, koji je postigao tri gola za Lech, te RUshkul, koji je pogodio za poražene.

Pored njega iz prvog tima na ovoj utakmici su igrali Rafal Janicki, Kamil Jozwiak, te Marcin Wasielewski.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0