Poznati sastavi Željezničara i Slobode za prvi susret polufinala Kupa BiH

11.04.2018 u 17:07

Željezničar i Sloboda danas će na Grbavici odigrati prvi susret polufinala Kupa BiH.

Poznati sastavi Željezničara i Slobode za prvi susret polufinala Kupa BiH Foto: fkzeljeznicar.ba

Treneri dva tima odabrali su ekipe za prvi od dva polufinalna dvoboja, a sastav Željezničara izgledat će u današnjem duelu ovako:

Kjosevski, Hadžić, Mehremić, Osmanković, Graovac, Modić, Šabanadžović, Vranješ, Zakarić, Ramović, Kajkut

Na klupi su ostali: Fejzić, Crnov, Blagojević, Bogičević, Zajmović, Hajdarević, Žerić

S druge strane, za goste od prve minute nastupaju: Muminović, Terzić, Lazevski, Ignjatović, Škahić, Rustemović, Grahovac, Osmanagić, Husić, Todorović, Bekić

Na klupi su ostali: Hadžić, Salihović, Weitzer, Smajić, Hodžić, Mijić, Musić


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-