Igokea imenovala novog trenera: Nekadašnji skaut Clevelanda na klupi Igosa

13.06.2018 u 22:16

Košarkaši Igokee dobili su novog trenera

Igokea imenovala novog trenera: Nekadašnji skaut Clevelanda na klupi Igosa

Portal "Košarka 24" objavio je u srijedu uvečer da će Trajković biti novi strateg Aleksandrovčana umjesto dosadašnjeg Žarka Milakovića, koji će biti njegov prvi pomoćnik u narednoj sezoni.

Trajković je prije dogovora sa vicešampionom Bosne i Hercegovine važio i za kandidata za pomoćnika trenera Phoenixa Igora Kokoškova, ali već od četvrtka će krenuti da sastavlja roster "Igosa" s obzirom da samo trojica iskusnijih igrača imaju važeće ugovore.

To su Vuk Radivojević, Robert Rikić i Đorđe Milošević uz juniore.

U trenerskoj karijeri je vodio Slogu iz Kraljeva, beogradski Partizan, čačanski Borac, Banjalučku pivaru, Letoniju, Krku i Pepinster, a sjedio je i na klupi selekcije Irana.

Osim toga, dok je Duško Ivanović bio selektor BiH, radio je u njegovom stručnom štabu, kao i u madridskom Realu, Dinamu iz Moskve, Lotomatici iz Rima i Phoenixu, a bio je i skaut Clevelanda.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0