KK Bosna ne odmara ni u reprezentativnoj pauzi: Studenti igraju dvije ligaške utakmice

13.11.2017 u 16:47

Kao što je potpredsjednik košarkaškog Saveza BiH u ostavci, Sejo Bukva najavio, KK Bosna će igrati prvenstvene utakmice u toku reprezentativne pauze.

KK Bosna ne odmara ni u reprezentativnoj pauzi: Studenti igraju dvije ligaške utakmice Foto: Damir Ćumurović

Naime, Bosna Royal ove sezone igra tri takmičenja, pa je prije sezone pronađeno kompromisno rješenje da oni igraju neke svoje utakmice Lige 11 u reprezentativnoj pauzi.

Tako će Studenti 22. novembra gostovati u Bijeljini kod Radnika u OŠ Vuk Karadžić u 20.30 sati dok će tri dana kasnije u Skenderiji od 18 sati dočekati ekipu Studenta.

Inače, košarkaško prvenstvo BiH će biti nastavljeno sljedeće sedmice utakmicama šestog kola, a slobodna ekipa u šestom kolu je KK Bosna.

Sastaju se: OKK Sloboda-Zrinjski, Bošnjak-Mladost, Široki Brijeg-Kakanj, te Vogošća-OKK Spars. 


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0