KK Kakanj savladao KK Bošnjak, slijedi duel sa Sparsima u Skenderiji

06.01.2017 u 08:54 Piše: Sport1.ba

Košarkaši Kaknja su na domaćem terenu pobijedili ekipu Bošnjaka sa 85:59, u zaostaloj utakmici 10. kola košarkaške lige Bosne i Hercegovine.

KK Kakanj savladao KK Bošnjak, slijedi duel sa Sparsima u Skenderiji Foto: Arhiv

Ekipu Josipa Pandže su do šeste pobjede ove sezone predvodili Željko Palavra sa 20 i Tihomir Vranješ sa 14 poena, dok je u ekipi iz Hadžića najefikasniji bio Mujo Tuljković sa 24 poena.

Susret protiv Bošnjaka jedna je od tri zaostale utakmice, koje klub iz Kaknja nije odigrao zbog odsustva trenera Josipa Pandže, koji je krajem prošle godine vodio juniorsku reprezentaciju BiH na Evropskom prvenstvu u turskom Samsunu.

Košarkaši Kaknja će već 10. januara gostovati u Sarajevu ekipi Sparsa.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 13 6 3 45
2. FK Željezničar 13 5 4 44
3. FK Sarajevo 12 7 3 43
4. FK Radnik 10 7 5 37
5. FK Sloboda 9 8 5 35
6. FK Krupa 9 5 8 32
7. NK Široki Brijeg 7 7 8 28
8. FK Mladost DK 6 8 8 26
9. NK Vitez 5 8 9 23
10. NK Metalleghe BSI 6 3 13 21
11. NK Čelik 2 7 13 13
12. FK Olimpik 2 5 15 11
Premijer Liga BiH
20. kolo
04.03
15:00
Vitez
Čelik
0
0
04.03
15:00
Zrinjski
Krupa
3
1
04.03
15:00
Željezničar
Mladost DK
1
0
04.03
15:00
Sloboda
Metalleghe BSI
2
1
04.03
15:00
Široki Brijeg
Radnik
2
2
04.03
15:00
Olimpik
Sarajevo
0
1
Premijer Liga BiH
21. kolo
11.03
15:00
Olimpik
Vitez
0
0
11.03
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
11.03
15:00
Radnik
Sloboda
2
1
11.03
15:00
Metalleghe BSI
Željezničar
0
1
11.03
15:00
Mladost DK
Zrinjski
0
1
11.03
15:00
Krupa
Čelik
0
0