Široki Brijeg deklasirao Radnik

09.03.2018 u 20:26

Košarkaši Širokog večeras su ubjedljivo savladali ekipu Radnika rezultatom 100:68, u zaostalom 20. kolu Prvenstva BiH.

Široki Brijeg deklasirao Radnik

Najefikasniji kod Širokobriježana bio je Cromer sa 20 koševa, dok je kod Radnika to bio Milošević sa 13 poena.

Sutra je posljednje kolo prvenstva a sastaju se: Široki - Mladost, Zrinjski - Radnik, Kakanj-Student i Sloboda - Bosna.

Široki u prvom kolu Lige za prvaka gostuje kod Igokee, dok ekipa Radnika u okviru Lige za opstanak ide u Vogošću.

Tabela:
1. SPARS 20 16 4 1660:1547 36
2. ZRINJSKI 19 16 3 1585:1361 35
3. BOSNA ROYAL 19 14 5 1494:1314 33 
4. KAKANJ 19 12 7 1560:1433 31
5. ŠIROKI 19 12 7 1454:1364 31
6. MLADOST 19 9 10 1468:1494 28
7. SLOBODA 19 8 11 1527:1427 27 
8. STUDENT 19 7 12 1093:1473 26
9. VOGOŠĆA 20 5 15 1500:1678 25 
10. RADNIK 19 5 14 1361:1515 24 
11. BOŠNJAK 20 2 18 1427:2589 22 

Izvor: FENA

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0