Bosnina škola rukometa za dječake iz Općine Centar sutra počinje s radom

05.01.2018 u 18:41

Besplatna škola rukometa RK Bosna Sarajevo za dječake iz jedanaest osnovnih škola Općine Centar počinje sutra u 11h u FIS-u.

Bosnina škola rukometa za dječake iz Općine Centar sutra počinje s radom

U okviru Projekta "365 sport plus" koji se održava pod pokroviteljstvom Općine Centar, a u saradnji sa našim klubom, obezbijeđeno je besplatno pohađanje škole rukometa u 2018. godini za sve zainteresovane dječake osnovnih škola ove sarajevske općine, uzrasta od prvog do devetog razreda.

Treninzi će se održavati subotom i nedjeljom od 11h u Sali za sportske igre JU "CSR" u FIS-u, Mis Irbina 10.

Pored škole rukometa, Općina Centar je za svoje učenike obezbijedila i besplatno pohađanje škola košarke, fudbala, malog fudbala, džudo-a, tenisa, odbojke te univerzalnih škola borilačkih vještina i sporta.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 10 3 1 33
2. FK Željezničar 8 4 2 28
3. HŠK Zrinjski 9 1 4 28
4. NK Široki Brijeg 5 7 2 22
5. FK Radnik 4 6 4 18
6. FK Sloboda 5 3 6 18
7. NK Čelik 4 6 4 18
8. FK Mladost DK 4 4 6 16
9. FK Krupa 2 6 6 12
10. FK Tuzla City 3 3 8 12
11. Fk Zvijezda 09 2 5 7 11
12. NK Gošk 2 4 8 10
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2