Odgađa se početak rukometne Premijer lige BiH

13.09.2017 u 15:32

Premijer liga BiH odgađa se za sedam dana.

Odgađa se početak rukometne Premijer lige BiH Foto: Didier Torche

Rukometna Premijer liga, ipak, se odgađa za sedam dana Iako je trebala početi ovog vikenda (16. i 17. septembar), prenosi Oslobođenje.

To je zajednička odluka Upravnog odbora Rukometnog saveza Bosne i Hercegovine i klubova Premijer lige, čiji sastanak je završen prije nekoliko trenutaka.

Razlog je što će novi Rukometni savez BiH, koji je formiran 10. juna, prema riječima predsjednika Amira Zahirovića dobiti novi ID broj iz Poreske uprave Federacije BiH, kao i da će RSBiH dobiti novi bankovni račun, jer je stari blokiran, pa će klubovi moći uplatiti kotizacije, kao i novac za registracije igrača.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0