Počele pripreme rukometaša Borca za drugi dio sezone

10.01.2018 u 23:17

Trener rukometaša Borca Bojan Unčanin održao je danas u fitnes centru 4Life prozivku igrača, čime su počele pripreme za nastavak takmičarske sezone.

Počele pripreme rukometaša Borca za drugi dio sezone Foto: Nezavisne

Crveno-plavi su prvi dio premijerligaškog takmičenja okončali na trećem mjestu sa 28 bodova, a ispred su Vogošća sa 31 i Izviđač sa 30.

– Vogošća kao jesenji šampion je u najboljoj poziciji, ali smatram da sve tri ekipe ravnopravno konkurišu za najviši plasman – rekao je Unčanin na današnjem prvom treningu.

Borčevi rukometaši će u Banjaluci trenirati do 20. januara, kada bi trebalo da otputuju na sedmodnevne pripreme u Makarsku, a odigravanje kontrolnih utakmica počelo bi od 1. februara.

U prvom kolu proljećnog dijela sezone Borac je slobodan, a prvu utakmicu odigraće 2. marta u Maglaju.

Izvor: borac-sport.com

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-