Poraz Slavije od Vogošće, za domaće zaigrao i bh. reprezentativac

10.02.2018 u 20:35 Piše: S. Papaz

Rukometaši Slavije i Vogošće odigrali su danas u Istočnom Sarajevu drugu prijateljsku utakmicu ove zime.

Poraz Slavije od Vogošće, za domaće zaigrao i bh. reprezentativac

Vogošća je ponovo bila uspješnija od ''Sokolova'', ali za razliku od +10 u utorak sada je rezultat bio +3 u korist jedne od najboljih bosanskohercegovačkih ekipa, 31:28.

I jedan i drugi trener su u ovoj utakmici dali šansu velikom broju rukometaša, probavali su različite taktičke varijante, i sigurno da je i jednima i drugima ova utakmica bila od koristi na dvije sedmice do početka prvenstva.

Treba reći da je za Slaviju u ovom meču nastupio i Duško Čelica, reprezentativac Bosne i Hercegovine, koji već nekoliko dana trenira sa ''Sokolovima''.

RK SLAVIJA - RK VOGOŠĆA 28:31 (14:17)
Sportska dvorana ''Slavija''
Gledalaca: 20
Sudije: Berjan/Ilić

Slavija:Močević, Trapara, Vukadin, Pandžić, Trnčić, Tešanović, Lale, Domazet, Tuševljak, Moćić, Bujak, Luketa, Tošić, Pavlović, Ristić, Čelica

Vogošća:Hadžić, Haseljić, Šabanović, Delalić, Pekić, Stojanović, Čičkušić, Zahirović, Kreso, Kovač, Jelačić, Džubur, Osmanhodžić, Čorbo, Kujanac, Halilović, Kadrić, Geko


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 20 6 5 66
2. FK Željezničar 18 6 7 60
3. FK Sarajevo 17 5 9 56
4. NK Široki Brijeg 16 7 8 55
5. FK Radnik 12 8 11 44
6. FK Krupa 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 11 9 11 42
2. NK Gošk 12 6 13 42
3. FK Sloboda 9 9 13 36
4. FK Borac 9 8 14 35
5. NK Čelik 7 4 20 25
6. NK Vitez 3 6 22 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0