Rukometna poslastica u Ljubuškom: Borac u derbiju polusezone gostuje Izviđaču

10.11.2017 u 23:14

Rukometaši Borca sutra gostuju u LJubuškom, gdje će u derbiju polusezone (19 časova) snage odmjeriti sa ekipom Izviđača, glavnim konkurentom u borbi za osvajanje šampionske titule.

Rukometna poslastica u Ljubuškom: Borac u derbiju polusezone gostuje Izviđaču

Banjalučani i LJubušaci su jedina dva tima koja u dosadašnjem toku sezone nisu ispustila nijedan bod, s tim što su “skauti” odigrali jednu utakmicu više u odnosu na izabranike Bojana Unčanina.

Strateg crveno-plavih naveo je na današnjoj konferenciji za novinare da sutrašnji derbi jeste od velike važnosti za nastavak sezone, ali da ni eventualni trijumf ni poraz neće dati odgovor na pitanje ko će biti novi rukometni šampion Bosne i Hercegovine, te istakao da sutra na raspolaganju neće imati Armina Marića i Marka Komnenovića, koji su se povrijedili na prošloj prvenstvenoj utakmici protiv Kaknja.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 21 6 5 69
2. FK Željezničar 19 6 7 63
3. FK Sarajevo 17 5 10 56
4. NK Široki Brijeg 16 8 8 56
5. FK Radnik 12 9 11 45
6. FK Krupa 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Gošk 13 6 13 45
2. FK Mladost DK 11 9 12 42
3. FK Borac 10 8 14 38
4. FK Sloboda 9 9 14 36
5. NK Čelik 8 4 20 28
6. NK Vitez 3 6 23 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0