Rukometna poslastica u Ljubuškom: Borac u derbiju polusezone gostuje Izviđaču

10.11.2017 u 23:14

Rukometaši Borca sutra gostuju u LJubuškom, gdje će u derbiju polusezone (19 časova) snage odmjeriti sa ekipom Izviđača, glavnim konkurentom u borbi za osvajanje šampionske titule.

Rukometna poslastica u Ljubuškom: Borac u derbiju polusezone gostuje Izviđaču

Banjalučani i LJubušaci su jedina dva tima koja u dosadašnjem toku sezone nisu ispustila nijedan bod, s tim što su “skauti” odigrali jednu utakmicu više u odnosu na izabranike Bojana Unčanina.

Strateg crveno-plavih naveo je na današnjoj konferenciji za novinare da sutrašnji derbi jeste od velike važnosti za nastavak sezone, ali da ni eventualni trijumf ni poraz neće dati odgovor na pitanje ko će biti novi rukometni šampion Bosne i Hercegovine, te istakao da sutra na raspolaganju neće imati Armina Marića i Marka Komnenovića, koji su se povrijedili na prošloj prvenstvenoj utakmici protiv Kaknja.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 14 2 3 44
2. HŠK Zrinjski 14 1 4 43
3. NK Široki Brijeg 12 2 5 38
4. FK Sarajevo 11 2 6 35
5. FK Krupa 8 7 4 31
6. FK Radnik 8 3 8 27
7. FK Mladost DK 6 7 6 25
8. FK Borac 7 3 9 24
9. FK Sloboda 5 4 10 19
10. NK Gošk 5 2 12 17
11. NK Čelik 4 1 14 13
12. NK Vitez 1 4 14 7
Premijer Liga BiH
19. kolo
17.02
14:30
Zrinjski
Gošk
3
2
17.02
14:30
Sloboda
Mladost DK
2
0
17.02
14:30
Krupa
Željezničar
2
4
17.02
17:30
Čelik
Vitez
1
0
18.02
14:30
Radnik
Borac
3
0
18.02
17:30
Široki Brijeg
Sarajevo
2
1
Premijer Liga BiH
20. kolo
24.02
14:30
Vitez
Široki Brijeg
-
-
24.02
14:30
Željezničar
Sloboda
-
-
24.02
14:30
Mladost DK
Zrinjski
-
-
25.02
14:30
Sarajevo
Radnik
-
-
25.02
14:30
Gošk
Čelik
-
-
25.02
15:30
Borac
Krupa
-
-