Dunleavy pristao na trade, Korver ide u Cleveland

09.01.2017 u 22:05

Trade između Clevelanda i Atlante je privukao mnogo pažnje u posljednjih nekoliko dana, a danas je konačno finiširan iako se činilo da bi moglo biti problema oko realizacije.

Dunleavy pristao na trade, Korver ide u Cleveland

Naime, u Atlantu je kao dio dogovora proslijeđen Mike Dunleavy, no on nije želio preći te je tražio od novog tima da otkupi njegov ugovor kako bi mogao postati slobodan igrač.

To je predstavljalo problem za Cavse, jer Korver po pravilima NBA nije smio čak ni sjediti na klupi za rezervne igrače dok se kompletna saga ne završi.

Ipak, kako javlja Adrian Wojnarowski, Dunleavy se danas sastao s trenerom Atlante Mikeom Budenholzer, koji mu je obećao da će imati važnu ulogu u timu te se sada već bivši igrač Cavsa predomislio i preći će u novi tim.

Dunleavy je ove sezone odigrao 23 utakmice za Cavse i prosječno je bilježio 4.6 poena uz dva skoka.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 1 28
2. FK Željezničar 7 1 3 22
3. NK Široki Brijeg 7 1 3 22
4. FK Mladost DK 5 3 3 18
5. FK Krupa 5 3 3 18
6. FK Sarajevo 5 2 4 17
7. FK Borac 5 2 4 17
8. NK Gošk 4 1 6 13
9. FK Radnik 4 1 6 13
10. FK Sloboda 2 3 6 9
11. NK Čelik 2 1 8 7
12. NK Vitez 1 1 9 4
Premijer Liga BiH
11. kolo
14.10
15:30
Krupa
Široki Brijeg
1
2
14.10
15:30
Radnik
Vitez
2
0
14.10
17:00
Zrinjski
Borac
0
0
14.10
18:00
Sloboda
Sarajevo
1
3
14.10
18:00
Čelik
Željezničar
0
3
15.10
15:30
Gošk
Mladost DK
2
2
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
-
-
21.10
15:00
Čelik
Borac
-
-
21.10
15:00
Krupa
Radnik
-
-
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
-
-
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
-
-
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
-
-