Derbi u Vrapčićima u četvrtom kolu

12.07.2018 u 20:09

Pogledajte kompletan raspored Prve lige Federacije BiH

Derbi u Vrapčićima u četvrtom kolu

Žrijeb Prve lige Federacije BiH održan je danas u Sarajevu.

Nova sezona donosi novu borbu za plasman u Premijer ligu BiH, a ekipe Olimpika i Veleža važe za glavne favorite u utrci za prvo mjesto.

Olimpik će u prvom kolu na noge Vitezu, koji je napustio Premijer ligu BiH, dok će Velež sezonu otvoriti gostovanjem u susjednoj Čapljini. Duel dva glavna favorita za titulu bit će odigran u četvrtom kolu na stadionu u Vrapčićima.

Evo i kompletnog rasporeda za ovu sezonu.

1. kolo:

Rudar - Metalleghe
Vitez - Olimpik
TOŠK - Bratstvo
Igman - Goražde
Jedinstvo - Bosna Visoko
Slaven - Novi Travnik
Čapljina - Velež
Orašje - Zvijezda

2. kolo:

Velež - Goražde
Olimpik - Igman
Zvijezda - Vitez
Metalleghe - Orašje
Novi Travnik - Rudar
Bratstvo - Slaven
Bosna - TOŠK
Čapljina - Jedinstvo

3. kolo:

Jedinstvo - Velež
TOŠK - Čapljina
Slaven - Bosna
Rudar - Bratstvo
Orašje - Novi Travnik
Vitez - Metalleghe
Igman - Zvijezda
Goražde - Olimpik

4. kolo:

Velež - Olimpik
Zvijezda - Goražde
Metalleghe - Igman
Novi Travnik - Vitez
Bratstvo - Orašje
Bosna - Rudar
Čapljina - Slaven
Jedinstvo - TOŠK

5. kolo:

TOŠK - Velež
Slaven - Jedinstvo
Rudar - Čapljina
Orašje - Bosna
Vitez - Bratstvo
Igman - Novi Travnik
Goražde - Metalleghe
Olimpik - Zvijezda

6. kolo:

Velež - Zvijezda
Metalleghe - Olimpik
Novi Travnik - Goražde
Bratstvo - Igman
Bosna - Vitez
Čapljina - Orašje
Jedinstvo - Rudar
TOŠK - Slaven

7. kolo:

Slaven - Velež
Rudar - TOŠK
Orašje - Jedinstvo
Vitez - Čapljina
Igman - Bosna
Goražde - Bratstvo
Olimpik - Novi Travnik
Zvijezda - Metalleghe

8. kolo:

Velež - Metalleghe
Novi Travnik - Zvijezda
Bratstvo - Olimpik
Bosna - Goražde
Čapljina - Igman
Jedinstvo - Vitez
TOŠK - Orašje
Slaven - Rudar

9. kolo:

Rudar - Velež
Orašje - Slaven
Vitez - TOŠK
Igman - Jedinstvo
Goražde - Čapljina
Olimpik - Bosna
Zvijezda - Bratstvo
Metalleghe - Novi Travnik

10. kolo:

Velež - Novi Travnik
Bratstvo - Metalleghe
Bosna - Zvijezda
Čapljina - Olimpik
Jedinstvo - Goražde
TOŠK - Igman
Slaven - Vitez
Rudar - Orašje

11. kolo:

Orašje - Velež
Vitez - Rudar
Igman - Slaven
Goražde - TOŠK
Olimpik - Jedinstvo
Zvijezda - Čapljina
Metalleghe - Bosna
Novi Travnik - Bratstvo

12. kolo:

Velež - Bratstvo
Bosna - Novi Travnik
Čapljina - Metalleghe
Jedinstvo - Zvijezda
TOŠK - -Olimpik
Slaven - Goražde
Rudar - Igman
Orašje - Vitez

13. kolo:

Vitez - Velež
Igman - Orašje
Goražde - Rudar
Olimpik - Slaven
Zvijezda - TOŠK
Metalleghe - Jedinstvo
Novi Travnik - Čapljina
Bratstvo - Bosna

14. kolo:

Velež - Bosna
Čapljina - Bratstvo
Jedinstvo - Novi Travnik
TOŠK - Metalleghe
Slaven - Zvijezda
Rudar - Olimpik
Orašje - Goražde
Vitez - Igman

15. kolo:

Igman - Velež
Goražde - Vitez
Olimpik - Orašje
Zvijezda - Rudar
Metalleghe - Slaven
Novi Travnik - TOŠK
Bratstvo - Jedinstvo
Bosna - Čapljina


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Krupa 1 0 0 3
2. FK Radnik 1 0 0 3
3. FK Željezničar 1 0 0 3
4. HŠK Zrinjski 1 0 0 3
5. NK Široki Brijeg 1 0 0 3
6. FK Mladost DK 0 1 0 1
7. Fk Zvijezda 09 0 1 0 1
8. FK Sarajevo 0 0 1 0
9. FK Sloboda 0 0 1 0
10. FK Tuzla City 0 0 1 0
11. NK Gošk 0 0 1 0
12. NK Čelik 0 0 1 0
Premijer Liga BiH
1. kolo
21.07
17:30
Gošk
Željezničar
0
1
21.07
17:30
Krupa
Čelik
3
1
21.07
17:30
Mladost DK
Zvijezda 09
0
0
21.07
20:00
Sloboda
Zrinjski
0
1
22.07
17:30
Radnik
Sarajevo
2
1
22.07
20:30
Široki Brijeg
Tuzla City
1
0
Premijer Liga BiH
2. kolo
28.07
17:00
Tuzla City
Radnik
-
-
28.07
17:30
Zvijezda 09
Sloboda
-
-
28.07
17:30
Krupa
Široki Brijeg
-
-
28.07
20:30
Zrinjski
Gošk
-
-
29.07
18:30
Sarajevo
Mladost DK
-
-
29.07
20:30
Čelik
Željezničar
-
-