Raspored jesenjeg dijela sezone u Prvoj ligi Republike Srpske

17.07.2017 u 14:28

U Etno selu “Stanišić” izvršeno je žrijebanje takmičarskih brojeva, te shodno tome i napravljen raspored prvoligaškog karavana za 2017/18 sezonu.

Raspored jesenjeg dijela sezone u Prvoj ligi Republike Srpske

RASPORED UTAKMICA JESENjEG DELA PRVE LIGE REPUBLIKE SRPSKE – SEZONA 2017/18.

1. kolo
(12. avgust, 17.30 časova)

Drina (Z) – Zvijezda 09
Sutjeska – Sloboda (MG)
Podrinje (J) – Rudar Prijedor
Napredak – Sloga (D)
Tekstilac Kort – Slavija
Željezničar (BL) – Kozara

2. kolo
(19. avgust, 17.30)

Zvijezda 09 – Kozara
Slavija – Željezničar (BL)
Sloga (D) – Tekstilac Kort
Rudar Prijedor – Napredak
Sloboda (MG) – Podrinje (J)
Drina (Z) – Sutjeska

3. kolo
(26. avgust, 17.30)

Sutjeska – Zvijezda 09
Podrinje (J) – Drina (Z)
Napredak – Sloboda (MG)
Tekstilac Kort – Rudar Prijedor
Željezničar (BL) – Sloga (D)
Kozara – Slavija

4. kolo
(2. septembar, 17.00)

Zvijezda 09 – Slavija
Sloga (D) – Kozara
Rudar Prijedor – Željezničar (BL)
Sloboda (MG) – Tekstilac Kort
Drina (Z) – Napredak
Sutjeska – Podrinje (J)

5. kolo
(9. septembar, 17.00)

Podrinje (J) – Zvijezda 09
Napredak – Sutjeska
Tekstilac Kort – Drina (Z)
Željezničar (BL) – Sloboda (MG)
Kozara – Rudar Prijedor
Slavija – Sloga (D)

6. kolo
(16. septembar, 16.30)

Zvijezda 09 – Sloga (D)
Rudar Prijedor – Slavija
Sloboda (MG) – Kozara
Drina (Z) – Željezničar (BL)
Sutjeska – Tekstilac Kort
Podrinje (J) – Napredak

7. kolo
(23. septembar, 16.00)

Napredak – Zvijezda 09
Tekstilac Kort – Podrinje (J)
Željezničar (BL) – Sutjeska
Kozara – Drina (Z)
Slavija – Sloboda (MG)
Sloga (D) – Rudar Prijedor

8. kolo
(30. septembar, 16.00)

Zvijezda 09 – Rudar Prijedor
Sloboda (MG) – Sloga (D)
Drina (Z) – Slavija
Sutjeska – Kozara
Podrinje (J) – Željezničar (BL)
Napredak – Tekstilac Kort

9. kolo
(7. oktobar, 15.30)

Tekstilac Kort – Zvijezda 09
Željezničar (BL) – Napredak
Kozara – Podrinje (J)
Slavija – Sutjeska
Sloga (D) – Drina (Z)
Rudar Prijedor – Sloboda (MG)

10. kolo
(14. oktobar, 15.00)

Zvijezda 09 – Sloboda (MG)
Drina (Z) – Rudar Prijedor
Sutjeska – Sloga (D)
Podrinje (J) – Slavija
Napredak – Kozara
Tekstilac Kort – Željezničar (BL)

11. kolo
(21. oktobar, 15.00)

Željezničar (BL) – Zvijezda 09
Kozara – Tekstilac Kort
Slavija – Napredak
Sloga (D) – Podrinje (J)
Rudar Prijedor – Sutjeska
Sloboda (MG) – Drina (Z)

12. kolo
(28. oktobar, 14.30)

Zvijezda 09 – Drina (Z)
Sloboda (MG) – Sutjeska
Rudar Prijedor – Podrinje (J)
Sloga (D) – Napredak
Slavija – Tekstilac Kort
Kozara – Željezničar (BL)

13. kolo
(4. novembar, 14.00)

Kozara – Zvijezda 09
Željezničar (BL) – Slavija
Tekstilac Kort – Sloga (D)
Napredak – Rudar Prijedor
Podrinje (J) – Sloboda (MG)
Sutjeska – Drina (Z)

14. kolo
(11. novembar, 13.30)

Zvijezda 09 – Sutjeska
Drina (Z) – Podrinje (J)
Sloboda (MG) – Napredak
Rudar Prijedor – Tekstilac Kort
Sloga (D) – Željezničar (BL)
Slavija – Kozara

15. kolo
(19. novembar, 13.00)

Slavija – Zvijezda 09
Kozara – Sloga (D)
Željezničar (BL) – Rudar Prijedor
Tekstilac Kort – Sloboda (MG)
Napredak – Drina (Z)
Podrinje (J) – Sutjeska

16. kolo
(26. novembar, 13.00)

Zvijezda 09 – Podrinje (J)
Sutjeska – Napredak
Drina (Z) – Tekstilac Kort
Sloboda (MG) – Željezničar (BL)
Rudar Prijedor – Kozara
Sloga (D) – Slavija


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Mladost DK 1 0 0 3
2. FK Krupa 0 1 0 1
3. FK Radnik 0 1 0 1
4. FK Borac 0 0 0 0
5. FK Sarajevo 0 0 0 0
6. FK Sloboda 0 0 0 0
7. FK Željezničar 0 0 0 0
8. HŠK Zrinjski 0 0 0 0
9. NK Čelik 0 0 0 0
10. NK Gošk 0 0 0 0
11. NK Široki Brijeg 0 0 0 0
12. NK Vitez 0 0 1 0
Premijer Liga BiH - 1. kolo
22.07
17:00
Radnik
Krupa
0
0
22.07
17:30
Mladost DK
Vitez
1
0
23.07
19:00
Sarajevo
Zrinjski
-
-
23.07
19:30
Borac
Čelik
-
-
23.07
21:00
Široki Brijeg
Sloboda
-
-
24.07
20:30
Željezničar
Gošk
-
-
Premijer Liga BiH - 2. kolo
29.07
20:00
Vitez
Krupa
-
-
29.07
20:00
Sloboda
Radnik
-
-
29.07
20:00
Zrinjski
Široki Brijeg
-
-
29.07
20:00
Čelik
Sarajevo
-
-
29.07
20:00
Gošk
Borac
-
-
29.07
20:00
Mladost DK
Željezničar
-
-