Zvijezda 09 savladala Slaven iz Živinica

11.02.2018 u 14:55

Fudbaleri Zvijezde 09 u pripremnom susretu protiv Slavena iz Živinica slavili su pobjedu rezultatom 4:0.

Fudbaleri Zvijezde 09 u pripremnom susretu protiv Slavena iz Živinica slavili su pobjedu rezultatom 4:0, a u strijelce se upisao i napadač Milan Makarić, koji je prije tri dana stigao u redove tima iz Etno sela “Stanišići”.

Izabranici Dragana Mićića bolje su otvorili meč i već u 11. minutu, poslije odlične akcije Govedarica je asistirao, a Makarić zatresao mrežu tima iz Živinica.

Minuta kasnije nakon prekršaja nad Makarićem dosuđen je jedanaesterac za Zvijezdu 09. Siguran realizator bio je Damjan Krajišnik.

Treći pogodak za drugoplasirani tim Prve lige RS djelo je Miljana Govedarice, koji je poslije solo akcije po lijevoj strani ušao u šesnaesterac Slavena i udarcem sa petnaestak metara pogodio mrežu gostiju.

Odličnu partiju Zvijezde 09 krunisao je Dragiša Stanić u 55. minutu kada je iskoristio  centaršut Blaška Guzijana, te sa sedam metara poslao loptu u mrežu.

Priliku da zaigraju na ovom susretu dobili su svi prvotimci Zvijezde 09, na koje se računa u drugom dijelu sezone, a naredni kontrolni meč tim iz Etno sela “Stanišići” igra 17. februara protiv Orašja, piše na klupskom sajtu Zvijezde 09.