Brčanke se porazom u Mariboru oprostile od Lige šampiona

21.10.2017 u 23:15 Piše: S. Papaz

Odbojkašice Bimal Jedinstva poražene su i u revanš utakmici Lige šampiona.

Brčanke se porazom u Mariboru oprostile od Lige šampiona

Nakon što su u utorak poražene u svojoj dvorani od Maribora, odbojkašice višestrukog šampiona Bosne i Hercegovine, Bimal Jedinstva, poražene su i u revanšu.

Slovenke su bile bolje sa 3:0 (25:17, 25:21, 25:16), te su tako potvrdili pobjedu od 3:0 iz Brčkog.

Branik Maribor će u trećem kolu igrati protiv poljske ekipe Developres SkyRes Rseszow.

Sutra će i predstavnik BiH u muškoj konkurenciji u Ligi šampiona, Mladost iz Brčkog, igrati svoj meč u Sloveniji, protiv ACH Volley Ljubljana, a u prvom meču su i oni poraženi sa 3:0.

Nova KBM Branik Maribor - ŽOK Bimal Jedinstvo 3:0 (25:17, 25:21, 25:16)
Dvorana Ljudski vrt, Maribor
Gledalaca: 30
Sudije: Zdenek Grabovsky (Češka) i Goran Gradinski (Srbija)

Maribor: Mlakar, Košenina, Kaučić, Suznik, Vovk, Najdić, Milosavljević, Sobočan, Jerala, Pintar, Koskelo, Krajnc

Bimal Jedinstvo: Slijepčević, Mitrović, Biberdžić, Kenjalo, Radović, Krstojević, Dragutinvoić, Ivković, Gajić, Vidaković, V.Kostić, R.Kostić 


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-