Juniorke Jedinstva Bimal prvakinje Bosne i Hercegovine

05.05.2018 u 23:37

Juniorke ŽOK Jedinstvo Bimal Brčko prvakinje su Bosne i Hercegovine u juniorskoj konkurenciji.

Juniorke Jedinstva Bimal prvakinje Bosne i Hercegovine

Odbojkašice iz Brčkog su u finalnom dvoboju savladale ekipu Inova iz Banja Luke rezultatom 3:0.

Turnir u organizaciji OK Ilidža održan je u dvorani Ramiz Salčin održan je danas, a u dvoboju za treće mjesto ekipa organizatora poražena je od ekipe Troglava iz Livna rezultatom 3:0.

Medalje i nagrade uručili su načelnik općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić i vijećnik u općini Ilidža, inače bivši dugogodišnji igrač OK Ilidza Mahir Lokvančić.

Nakon plasmana seniorske ekipe u Superligu Federacije i velikog uspjeha osvajanja prvog mjesta juniorki u Federaciji BiH OK Ilidža bi vrlo brzo mogla postati premijerligas i u ženskoj konkurenciji iz Kantona Sarajevo, koji već duži niz godina nema predstavnika u Premijer Ligi BiH.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 6 3 1 21
2. FK Željezničar 6 2 1 20
3. HŠK Zrinjski 6 1 3 19
4. FK Sloboda 5 2 3 17
5. NK Široki Brijeg 3 5 1 14
6. FK Radnik 3 4 3 13
7. NK Čelik 3 3 3 12
8. FK Krupa 2 5 3 11
9. FK Mladost DK 2 3 4 9
10. FK Tuzla City 2 1 6 7
11. NK Gošk 1 3 6 6
12. Fk Zvijezda 09 0 4 5 4
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2