Premijer liga za odbojkaše: Vodeći nastavili sa pobjedama

21.10.2017 u 22:33

Odigrano je kompletno treće kolo Premijer lige BiH za odbojkaše.

Premijer liga za odbojkaše: Vodeći nastavili sa pobjedama

Vodeći timovi nisu imali poteškoća, pa su Modriča, Domaljevac i još ranije Mladost iz Brčkog slavili pobjede i u ovom kolu, te ostali neporaženi i dalje.

Modriča je u jedinoj utakmici današnjeg dana savladala na svom parketu Kakanj 78 sa 3:1 ( 25:22, 23:25, 25:20, 25:21).

Juče je banjalučki Borac na svome parketu savladao brčansko Jedinstvo sa 3:1, a identičnu pobjedu je ostvario i Domaljevac u Lukavcu.

Bijeljinski Radnik je u Gacku slavio maksimalnu pobjedu, a još ranije zbog učešća u Evropi, brčanska Mladost je bila bolja od Maglića maksimalnim rezultato.

Rezultati 3. kola:

OK Modriča - OK Kakanj 78  3:1
OK Gacko - OK Radnik 0:3
OK Maglić - OK Mladost Brčko 0:3
OK Borac - OK Jedinstvo Brčko 3:1
OK 7 Lukavac - HOK Domaljevac 1:3


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 2 28
2. NK Široki Brijeg 8 1 3 25
3. FK Željezničar 8 1 3 25
4. FK Sarajevo 6 2 4 20
5. FK Mladost DK 5 4 3 19
6. FK Krupa 5 4 3 19
7. FK Borac 5 2 5 17
8. FK Radnik 4 2 6 14
9. NK Gošk 4 1 7 13
10. NK Čelik 3 1 8 10
11. FK Sloboda 2 3 7 9
12. NK Vitez 1 2 9 5
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
2
2
21.10
15:00
Čelik
Borac
1
0
21.10
15:00
Krupa
Radnik
1
1
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
0
3
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
1
3
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
0
1
Premijer Liga BiH
13. kolo
28.10
13:30
Krupa
Vitez
-
-
28.10
13:30
Radnik
Sloboda
-
-
28.10
16:00
Borac
Gošk
-
-
28.10
16:30
Željezničar
Mladost DK
-
-
29.10
16:30
Široki Brijeg
Zrinjski
-
-
29.10
19:00
Sarajevo
Čelik
-
-