Premijer liga za odbojkaše: Vodeći nastavili sa pobjedama

21.10.2017 u 22:33

Odigrano je kompletno treće kolo Premijer lige BiH za odbojkaše.

Premijer liga za odbojkaše: Vodeći nastavili sa pobjedama

Vodeći timovi nisu imali poteškoća, pa su Modriča, Domaljevac i još ranije Mladost iz Brčkog slavili pobjede i u ovom kolu, te ostali neporaženi i dalje.

Modriča je u jedinoj utakmici današnjeg dana savladala na svom parketu Kakanj 78 sa 3:1 ( 25:22, 23:25, 25:20, 25:21).

Juče je banjalučki Borac na svome parketu savladao brčansko Jedinstvo sa 3:1, a identičnu pobjedu je ostvario i Domaljevac u Lukavcu.

Bijeljinski Radnik je u Gacku slavio maksimalnu pobjedu, a još ranije zbog učešća u Evropi, brčanska Mladost je bila bolja od Maglića maksimalnim rezultato.

Rezultati 3. kola:

OK Modriča - OK Kakanj 78  3:1
OK Gacko - OK Radnik 0:3
OK Maglić - OK Mladost Brčko 0:3
OK Borac - OK Jedinstvo Brčko 3:1
OK 7 Lukavac - HOK Domaljevac 1:3


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 13 2 3 41
2. HŠK Zrinjski 13 1 4 40
3. FK Sarajevo 11 2 5 35
4. NK Široki Brijeg 11 2 5 35
5. FK Krupa 8 7 3 31
6. FK Mladost DK 6 7 5 25
7. FK Borac 7 3 8 24
8. FK Radnik 7 3 8 24
9. NK Gošk 5 2 11 17
10. FK Sloboda 4 4 10 16
11. NK Čelik 3 1 14 10
12. NK Vitez 1 4 13 7
Premijer Liga BiH
17. kolo
02.12
13:00
Krupa
Gošk
1
1
02.12
13:00
Sarajevo
Borac
3
0
02.12
14:00
Zrinjski
Vitez
3
0
03.12
13:00
Radnik
Mladost DK
0
0
03.12
16:00
Široki Brijeg
Željezničar
1
2
04.12
13:00
Sloboda
Čelik
3
0
Premijer Liga BiH
18. kolo
08.12
13:00
Gošk
Sloboda
2
0
09.12
13:00
Mladost DK
Krupa
1
1
09.12
13:00
Čelik
Zrinjski
1
3
09.12
17:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
10.12
16:30
Željezničar
Radnik
3
2