Revanš utakmica finala play-off u Lukavcu

11.04.2018 u 10:41

Lukavačke odbojkašice u ovaj susret ulaze sa velikom prednošću iz prve utakmice i samo jedan set ih dijeli od odbojkaške premijer lige.

Revanš utakmica finala play-off u Lukavcu

Nakon što je lukavački Smeč proteklog vikenda nadigrao istoimenu ekipu iz Širokog Brijega sa 3:0, u prvoj utakmici finala play-off Superlige Federacije BiH, u subotu 14. aprila, će u Sportskoj dvorani u Lukavcu sa početkom u 19,00 sati biti odigrana revanš utakmica.

Lukavačke odbojkašice u ovaj susret ulaze sa velikom prednošću iz prve utakmice i samo jedan set ih dijeli od odbojkaške premijer lige.

Sve je spremno da za proslavu osamnaeste ovosezonske pobjede, obzirom da je ekipa ŽOK "Smeč" Lukavac, tokom prvenstva ostvarila svih 14 pobjeda, dvije pobjede u polufinalu i pobjedu u prvoj utakmici finala play-off, pa nema razloga da tako ne bude i u revanšu.

Nadamo se da ćemo gledati jedan zanimljiv susret i da će lukavčanke, uz podršku domaće poblike, potvrditi da su ove sezone najbolja ženska odbojkaška ekipa Superlige Federacije BiH.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 5 4 59
2. FK Željezničar 18 5 4 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 6 49
4. FK Sarajevo 13 5 9 44
5. FK Radnik 10 8 9 38
6. FK Krupa 9 10 8 37
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 9 9 9 36
2. FK Borac 8 7 12 31
3. FK Sloboda 7 9 11 30
4. NK Gošk 8 6 13 30
5. NK Čelik 7 3 17 24
6. NK Vitez 1 6 20 9
Liga za prvaka
1. kolo
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
11.03
15:00
Željezničar
Krupa
1
0
11.03
18:00
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
1. kolo
10.03
15:00
Mladost DK
Vitez
1
0
11.03
15:00
Borac
Čelik
0
0
11.03
15:00
Gošk
Sloboda
0
0
Liga za prvaka
2. kolo
17.03
16:00
Zrinjski
Željezničar
3
3
17.03
16:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
18.03
16:00
Radnik
Sarajevo
1
0
Liga za opstanak
2. kolo
17.03
16:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03
16:00
Čelik
Gošk
2
0
17.03
16:00
Mladost DK
Borac
2
0