Rezultati 10.kola odbojkaškog prvenstva BiH u obje konkurencije

10.12.2017 u 12:13

Rezultati 10. kola Prvenstva Bosne i Heregovine za odbojkašice i odbojkaše.

Rezultati 10.kola odbojkaškog prvenstva BiH u obje konkurencije

Odbojkašice:

Jahorina - Gacko 0:3
Sloboda - Modriča 2:3
Banja Luka Volley - HE na Drini 3:0
Mostar - Kula Gradačac 0:3
Bimal Jedinstvo - Goražde 3:0

Tabela:
1. ŽOK ‚‚BIMAL-JEDINSTVO‚‚ 10 10 0 30:0 750:457 30
2. OK ‚‚KULA-GRADAČAC‚‚ 10 9 1 27:4 748:536 27
3. ŽOK ‚‚GACKO‚‚ 10 8 2 25:11 833:717 24
4. UOK ‚‚BANJALUKA VOLEJ‚‚ 10 6 4 20:16 791:758 17
5. ŽOK ‚‚JAHORINA‚‚ 10 4 6 15:22 794:851 13
6. ŽOK ‚‚MODRIČA,‚ 10 4 6 15:22 769:841 11
7. SOK ‚‚MOSTAR‚‚ 10 4 6 14:26 764:911 11
8. OK ‚‚SLOBODA‚‚ 10 3 7 15:22 757:801 11
9. OK ‚‚GORAŽDE‚‚ 10 1 9 11:27 727:873 3
10. OK ‚‚HE NA DRINI‚‚ 10 1 9 6:28 636:844 3

Odbojkaši:
Kakanj 78 - Jedinstvo 3:0
Mladost - Modriča 3:0
Domaljevac - Borac 3:2
Radnik - Maglić 3:0
Gacko - 7 Lukavac 1:3

1. OK ‚‚MLADOST‚‚ 10 9 1 27:3 738:519 27
2. OK ‚‚KAKANJ 78¸¸ 10 8 2 26:9 849:683 24
3. OK ‚‚RADNIK‚‚ 10 8 2 25:8 771:596 23
4. HOK ‚‚DOMALJEVAC‚‚ 10 7 3 22:13 778:750 20
5. MOK ‚‚MODRIČA‚‚ 10 5 5 18:17 731:772 16
6. OK ‚‚BORAC‚‚ 9 4 5 15:17 676:694 13
7. MOK ‚‚GACKO‚‚ 10 3 7 10:23 694:792 9
8. OK ‚‚7 LUKAVAC‚‚ 10 3 7 12:24 713:830 8
9. OK ‚‚MAGLIĆ‚‚ 9 1 8 6:25 579:725 4
10. MOK ‚‚JEDINSTVO‚‚ 10 1 9 6:28 668:836 3


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 19 5 4 62
2. FK Željezničar 18 5 5 59
3. NK Široki Brijeg 14 7 7 49
4. FK Sarajevo 14 5 9 47
5. FK Krupa 10 10 8 40
6. FK Radnik 10 8 10 38
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 10 9 9 39
2. NK Gošk 9 6 13 33
3. FK Borac 8 8 12 32
4. FK Sloboda 7 9 12 30
5. NK Čelik 7 4 17 25
6. NK Vitez 1 6 21 9
Liga za prvaka
6. kolo
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
22.04
17:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
Liga za opstanak
6. kolo
21.04
17:00
Vitez
Mladost DK
1
2
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
22.04
17:00
Sloboda
Gošk
1
2
Liga za prvaka
7. kolo
27.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
-
-
28.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
-
-
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
-
-
Liga za opstanak
7. kolo
28.04
16:30
Gošk
Čelik
-
-
28.04
17:00
Sloboda
Vitez
-
-
29.04
20:00
Borac
Mladost DK
-
-