Sloboda slavila u Mostaru

09.02.2018 u 23:02

U susretu 15. kola Premijer lige za odbojkašice, večeras je u Mostaru tuzlanska Sloboda pobijedila SOK Mostar 3:2 (25:17, 20:25, 22:25, 25:14, 15:12).

Sloboda slavila u Mostaru Foto: Tuzlanski.ba


Gošće su povele nakon relativno lako dobijenog prvog seta, a domaće su naredna dva odigrale mnogo bolje i preokrenule su rezultat u svoju korist.

U četvrtom su Tuzlanke odigrale iznimno dobro, izjednačile su, a u posljednjem "nokaut" setu došle su do pobjede.

Zanimljivo je da su u novembru prošle godine gotovo identičan meč odigrale odbojkašice ova dva tima u Tuzli.

Tada je Sloboda povela 2:0, a Mostarke su na kraju slavile 2:3. Sada su im se igračice iz Tuzle u potpunosti revanširale.

Ekipa iz Tuzle večeras je ostvarila petu pobjedu za 7. mjesto na tablici sa ukupno 16 bodova, dok je SOK Mostar ostao na 8. mjestu sa 13 bodova.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 20 6 5 66
2. FK Željezničar 18 6 7 60
3. FK Sarajevo 17 5 9 56
4. NK Široki Brijeg 16 7 8 55
5. FK Radnik 12 8 11 44
6. FK Krupa 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. FK Mladost DK 11 9 11 42
2. NK Gošk 12 6 13 42
3. FK Sloboda 9 9 13 36
4. FK Borac 9 8 14 35
5. NK Čelik 7 4 20 25
6. NK Vitez 3 6 22 15
Liga za prvaka
8. kolo
05.05
16:30
Radnik
Željezničar
1
0
05.05
17:00
Zrinjski
Široki Brijeg
3
1
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
Liga za opstanak
8. kolo
05.05
17:00
Vitez
Borac
2
0
05.05
17:00
Mladost DK
Gošk
1
2
05.05
17:00
Čelik
Sloboda
0
2
Liga za prvaka
9. kolo
13.05
17:00
Krupa
Radnik
1
3
13.05
17:00
Sarajevo
Zrinjski
4
1
13.05
17:00
Široki Brijeg
Željezničar
3
1
Liga za opstanak
9. kolo
12.05
17:00
Čelik
Vitez
0
1
12.05
17:00
Sloboda
Mladost DK
2
3
12.05
17:00
Gošk
Borac
1
0