Juniori Sparsa ubjedljivi u Travniku, Radak najbolji igrač, Ilić strijelac turnira

14.05.2018 u 15:42

Dvanaesti po redu Međunarodni košarkaški turnir u organizaciji KK Travnik održan je u vikendu iza nas.

Juniori Sparsa ubjedljivi u Travniku, Radak najbolji igrač, Ilić strijelac turnira

Na ovogodišnjem turniru učešće su uzeli: Kadetska reprezentacija BiH, BBVL Eagles iz Leipziga, KK Kolubara iz Lazarevca, KK Amfora iz Makarske, OKK Spars iz Sarajeva i domaćin turnira KK Travnik.

U finalu turnira sastale su se ekipe OKK Spars i KK Travnik, a uspješnija je bila ekipa iz Sarajeva i odnijela pobjedu u finalu rezultatom 99-58.

Treće mjesto zauzela je kadetska reprezentacija BiH, četvrto mesto osvojila je ekipa Amfore iz Makarske, peta je Kolubara iz Lazarevca, a posljednje mjesto pripalo je ekipi BBVL Eagles iz Leipziga.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Deni Radak iz Sparsa, dok je njegov klupski kolega Vojin Ilić bio najbolji strijelac turnira.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 10 3 1 33
2. FK Željezničar 8 4 2 28
3. HŠK Zrinjski 9 1 4 28
4. NK Široki Brijeg 5 6 2 21
5. FK Sloboda 5 3 6 18
6. FK Radnik 4 5 4 17
7. NK Čelik 4 5 4 17
8. FK Mladost DK 4 4 6 16
9. FK Tuzla City 3 3 8 12
10. FK Krupa 2 5 6 11
11. Fk Zvijezda 09 2 5 7 11
12. NK Gošk 2 4 8 10
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2