Lokomotiva Cup 2015 narednog vikenda, učestvuje 39 ekipa iz sedam zemalja

12.12.2015 u 11:31 Piše: Sanel Konjhodžić

Narednog vikenda RK Lokomotiva iz Brčkog organizuje turnir u rukometu "Lokomotiva cup 2015" za omladince u tri kategorije generacije 2000, 2002 i 2004 godište.

Lokomotiva Cup 2015 narednog vikenda, učestvuje 39 ekipa iz sedam zemalja
Turnir je međunarodnog karaktera, a na turniru učestvuju ekipe iz BiH, Hrvatske, Grčke, Srbije, Slovenije, Danske i Mađarske.

Najviše ekipa prijavljeno je u generaciji 2000., u kojem nastupa čak 20 ekipa podijeljenih u četiri grupe. U generaciji 2002. prijavljeno je 13 ekipa podijeljenih u tri grupe, dok se u najmlađoj generaciji 2004. prijavilo ukupno šest ekipa.

Vrijedi istaći da će cjelokupan turnir biti prenošen uživo na sljedećoj adresi: LIVESTREAM LOKOMOTIVA CUP 2015.

Spisak ekipa koje učestvuju podijeljenih po takmičarskim grupama.

2000. godište

Grupa A

1. PPD Zagreb ( CRO)
2. Izviđač (BiH)
3. Filippos (GRE)
4. Borac 2 (BiH)
5. Crvena Zvezda ( SRB)

Grupa B

1. Celje Pivovarna laško (SLO)
2. Partizan (SRB)
3. YMCA (GRE)
4. Županja (CRO)
5. LOKOMOTIVA ( BiH)

Grupa C

1. Novi Beograd (SRB)
2. Gorenje (SLO)
3 Jersie 1 ( DEN)
4. Krivaja ( BiH)
5. Bijeljina ( BiH)

Grupa D

1. Borac 1 ( BiH)
2. Vesprem ( HUN)
3. Jersie 2 (DEN)
4. Moslavina (CRO)
5. Smederevo (SRB)

2002. godište

Grupa A

1. PPD Zagreb ( CRO)
2. Kamp Rastimo ( SRB)
3. Izviđač (BiH)
4. Lokomotiva ( BiH)

Grupa B

1. Celje Pivovarna laško ( SLO)
2. Borac (BiH)
3. Smederevo (SRB)
4. Spačva ( CRO)
5. Krivaja ( BiH)

Grupa C

1. Reprezentacija Grčke (GRE)
2. Gorenje (SLO)
3. Moslavina ( CRO)
4. Bijeljina ( BiH)

2004. godište

1. Gorenje (SLO)
2. Izviđač (BiH)
3. Spačva (CRO)
4. Krivaja (BiH)
5. Bijeljina (BiH)
6. Lokomotiva ( BiH)

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 1 28
2. FK Željezničar 7 1 3 22
3. NK Široki Brijeg 7 1 3 22
4. FK Mladost DK 5 3 3 18
5. FK Krupa 5 3 3 18
6. FK Sarajevo 5 2 4 17
7. FK Borac 5 2 4 17
8. NK Gošk 4 1 6 13
9. FK Radnik 4 1 6 13
10. FK Sloboda 2 3 6 9
11. NK Čelik 2 1 8 7
12. NK Vitez 1 1 9 4
Premijer Liga BiH
11. kolo
14.10
15:30
Krupa
Široki Brijeg
1
2
14.10
15:30
Radnik
Vitez
2
0
14.10
17:00
Zrinjski
Borac
0
0
14.10
18:00
Sloboda
Sarajevo
1
3
14.10
18:00
Čelik
Željezničar
0
3
15.10
15:30
Gošk
Mladost DK
2
2
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
-
-
21.10
15:00
Čelik
Borac
-
-
21.10
15:00
Krupa
Radnik
-
-
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
-
-
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
-
-
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
-
-