Lokomotiva Cup 2015 narednog vikenda, učestvuje 39 ekipa iz sedam zemalja

12.12.2015 u 11:31 Piše: Sanel Konjhodžić

Narednog vikenda RK Lokomotiva iz Brčkog organizuje turnir u rukometu "Lokomotiva cup 2015" za omladince u tri kategorije generacije 2000, 2002 i 2004 godište.

Lokomotiva Cup 2015 narednog vikenda, učestvuje 39 ekipa iz sedam zemalja
Turnir je međunarodnog karaktera, a na turniru učestvuju ekipe iz BiH, Hrvatske, Grčke, Srbije, Slovenije, Danske i Mađarske.

Najviše ekipa prijavljeno je u generaciji 2000., u kojem nastupa čak 20 ekipa podijeljenih u četiri grupe. U generaciji 2002. prijavljeno je 13 ekipa podijeljenih u tri grupe, dok se u najmlađoj generaciji 2004. prijavilo ukupno šest ekipa.

Vrijedi istaći da će cjelokupan turnir biti prenošen uživo na sljedećoj adresi: LIVESTREAM LOKOMOTIVA CUP 2015.

Spisak ekipa koje učestvuju podijeljenih po takmičarskim grupama.

2000. godište

Grupa A

1. PPD Zagreb ( CRO)
2. Izviđač (BiH)
3. Filippos (GRE)
4. Borac 2 (BiH)
5. Crvena Zvezda ( SRB)

Grupa B

1. Celje Pivovarna laško (SLO)
2. Partizan (SRB)
3. YMCA (GRE)
4. Županja (CRO)
5. LOKOMOTIVA ( BiH)

Grupa C

1. Novi Beograd (SRB)
2. Gorenje (SLO)
3 Jersie 1 ( DEN)
4. Krivaja ( BiH)
5. Bijeljina ( BiH)

Grupa D

1. Borac 1 ( BiH)
2. Vesprem ( HUN)
3. Jersie 2 (DEN)
4. Moslavina (CRO)
5. Smederevo (SRB)

2002. godište

Grupa A

1. PPD Zagreb ( CRO)
2. Kamp Rastimo ( SRB)
3. Izviđač (BiH)
4. Lokomotiva ( BiH)

Grupa B

1. Celje Pivovarna laško ( SLO)
2. Borac (BiH)
3. Smederevo (SRB)
4. Spačva ( CRO)
5. Krivaja ( BiH)

Grupa C

1. Reprezentacija Grčke (GRE)
2. Gorenje (SLO)
3. Moslavina ( CRO)
4. Bijeljina ( BiH)

2004. godište

1. Gorenje (SLO)
2. Izviđač (BiH)
3. Spačva (CRO)
4. Krivaja (BiH)
5. Bijeljina (BiH)
6. Lokomotiva ( BiH)

Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 18 10 4 64
2. FK Željezničar 18 9 5 63
3. FK Sarajevo 16 11 5 59
4. FK Krupa 12 10 10 46
5. FK Sloboda 11 10 11 43
6. FK Radnik 10 10 12 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 10 13 37
2. FK Mladost DK 8 13 11 37
3. NK Vitez 8 11 13 35
4. NK Čelik 8 11 13 35
5. NK Metalleghe BSI 7 11 14 32
6. FK Olimpic 5 8 19 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
1
0
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
2
1
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
3
0
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
0
1
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
2
2
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
1
1