Trener američkog U-17 tima motivisao svoje igrače snimcima slavlja ispred Vječne vatre

26.10.2016 u 18:59

Don Showalter, trener U-17 reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država, koji ima skor od 50 pobjeda u isto toliko utakmica, jutros je u maloj dvorani u Skenderiji odradio pokazne vježbe sa mladim košarkašima Sparsa, Realwayja i Royal Bosne.

Trener američkog U-17 tima motivisao svoje igrače snimcima slavlja ispred Vječne vatre

Trener koji je osvojio osam zlatnih medalja i radio sa košarkašima poput LeBrona Jamesa, Jabarija Parkera i Andrea Drummonda, odlučio je doći u naš grad i učestvovati na Međunarodnom sportskom simpoziju koji će se održati od 27. do 30. oktobra.

Mladi i talentovani igrači dobili su priliku raditi sa ovakvim trenerom, a i sam trener je priznao da je našao motivaciju u mladim bh. košarkašima, koji je čak svojim igračima puštao snimke sa proslave ispred Vječne Vatre, kada je BiH osvojila zlatnu medalju.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 9 1 1 28
2. FK Željezničar 7 1 3 22
3. NK Široki Brijeg 7 1 3 22
4. FK Mladost DK 5 3 3 18
5. FK Krupa 5 3 3 18
6. FK Sarajevo 5 2 4 17
7. FK Borac 5 2 4 17
8. NK Gošk 4 1 6 13
9. FK Radnik 4 1 6 13
10. FK Sloboda 2 3 6 9
11. NK Čelik 2 1 8 7
12. NK Vitez 1 1 9 4
Premijer Liga BiH
11. kolo
14.10
15:30
Krupa
Široki Brijeg
1
2
14.10
15:30
Radnik
Vitez
2
0
14.10
17:00
Zrinjski
Borac
0
0
14.10
18:00
Sloboda
Sarajevo
1
3
14.10
18:00
Čelik
Željezničar
0
3
15.10
15:30
Gošk
Mladost DK
2
2
Premijer Liga BiH
12. kolo
21.10
15:00
Vitez
Mladost DK
-
-
21.10
15:00
Čelik
Borac
-
-
21.10
15:00
Krupa
Radnik
-
-
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
-
-
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
-
-
22.10
15:00
Gošk
Željezničar
-
-