(FOTO) Široki slavio u hercegovačkom derbiju

02.06.2018 u 14:47

U okviru 33. kola Omladinske Premijer lige pioniri Širokog Brijega savladali su ekipu Zrinjskog rezultatom 2:1

(FOTO) Široki slavio u hercegovačkom derbiju

Odličnu utakmicu odigrali su izabranici Dalibora Kožula i slavili pobjedu nad svojim vršnjacima iz Zrinjskog rezultatom 2:1.

U 22. minuti susreta Široki Brijeg je stigao do prednosti, a strijelac pogotka bio je Petar Šetka.

Do drugog pogotka gosti su stigli u 59. minuti susreta kada je ponovo pogodio Petar Šetka i povisio rezultat na 2:0.

Jedini pogodak za Zrinjski na ovom susretu postigao je fudbaler Širokog Briejga Ćeškić koji je pogodio vlastitu mrežu, pa je konačan rezultat glasio 2:1 u korist Širokog Brijega.

HŠK ZRINJSKI: Sefo, Ivanković, Stanić, Vrankić, Čule, Burutović, Bogdan, Šunjić, Džidić, Đogić i Šakota.

NK ŠIROKI BRIJEG: Primorac, Baketarić, Čamber, Budimir, Šetka, Planinić, Juričić, Ljubić, Grbešić, Gugić i Ćeškić.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Sarajevo 10 3 1 33
2. FK Željezničar 8 4 2 28
3. HŠK Zrinjski 9 1 4 28
4. NK Široki Brijeg 5 7 2 22
5. FK Radnik 4 6 4 18
6. FK Sloboda 5 3 6 18
7. NK Čelik 4 6 4 18
8. FK Mladost DK 4 4 6 16
9. FK Krupa 2 6 6 12
10. FK Tuzla City 3 3 8 12
11. Fk Zvijezda 09 2 5 7 11
12. NK Gošk 2 4 8 10
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2