(FOTO) Željezničar deklasirao Vitez

28.10.2017 u 13:23

U 14. kolu kadetskog prvenstva BiH Željezničar je deklasirao Vitez, bilo je 7:0.

Domaći su imali nekoliko dobrih prilika iz kojih su pogodili prečku, a potom su postigli dva gola preko Mujića na asistenciju Musića da bi drugi gol dao Huskić poslije solo prodora. Nekoliko minuta poslije Huskić je postigao svoj drugi gol sa nekih 15-ak metara.

Mujić je u finišu prvog dijela sa jedanaest metara postigao četvrti gol za domaće da bi isti igrač odmah na početku drugog dijela pogodio za 5:0. Desetak minuta prije kraja Mujić je postigao svoj četvrti gol da bi konačan rezultat susreta postavio Aljić.

Željezničar je sada četvrti sa 24 osvojena boda, 11 manje od prvoplasiranog Sarajeva dok je Vitez 11. sa osam bodova.

Željezničar-Vitez 7:0 (Mujić x4, Huskić x2, Aljić)

Željezničar: Muftić, Gušo, Duraković, Huskić, Sarajkić, Mujić, Panjeta, Ramić, Salanović, Džanko, Musić.

Vitez: Ramljak, Lovrinović, Josipović, Krišto, Hrustić, Vujević, Ramljak, Ivoš, Sučić, Đotlo, Hidić.