Juniori: Nedim Hadžić donio pobjedu Sarajevu u Bijeljini

03.12.2016 u 15:13

Juniorske selekcije Radnika i Sarajeva odmjerile su snage u Bijeljini u okviru 18. kola Premijer Omladinske lige, a slavio je Bordo tim rezultatom 1:0.

Juniori: Nedim Hadžić donio pobjedu Sarajevu u Bijeljini

Izuzetno tvrda utakmica između Radnika i Sarajeva je riješena u drugom poluvremenu.

Trenutak odluke desio se u 79. minuti, a gol za pobjedu gostiju postigao je sjajni Nedim Hadžić, koji je tako postigao svoj 23. gol u 18 odigranih kola.

Sarajevo se nakon 18 odigranih kola nalazi na drugoj pozciji s tri boda manje od vodećeg Željezničara, dok je Radnik na petoj poziciji.

FK Radnik: Milovčević, Čavić, Despotović, Stupar, Motika, Živanović, Nikolić, Đurić, Vrućinić, Lazić i Gospavić.

FK Sarajevo: Musemić, Pidro, Sadiku, Đurić, Škrijelj, Hadžić, Blagojević, Resić, Salčinović, Veladžić i Klarić.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. HŠK Zrinjski 13 6 3 45
2. FK Željezničar 13 5 4 44
3. FK Sarajevo 12 7 3 43
4. FK Radnik 10 7 5 37
5. FK Sloboda 9 8 5 35
6. FK Krupa 9 5 8 32
7. NK Široki Brijeg 7 7 8 28
8. FK Mladost DK 6 8 8 26
9. NK Vitez 5 8 9 23
10. NK Metalleghe BSI 6 3 13 21
11. NK Čelik 2 7 13 13
12. FK Olimpik 2 5 15 11
Premijer Liga BiH
20. kolo
04.03
15:00
Vitez
Čelik
0
0
04.03
15:00
Zrinjski
Krupa
3
1
04.03
15:00
Željezničar
Mladost DK
1
0
04.03
15:00
Sloboda
Metalleghe BSI
2
1
04.03
15:00
Široki Brijeg
Radnik
2
2
04.03
15:00
Olimpik
Sarajevo
0
1
Premijer Liga BiH
21. kolo
11.03
15:00
Olimpik
Vitez
0
0
11.03
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
11.03
15:00
Radnik
Sloboda
2
1
11.03
15:00
Metalleghe BSI
Željezničar
0
1
11.03
15:00
Mladost DK
Zrinjski
0
1
11.03
15:00
Krupa
Čelik
0
0