Juniori: Nedim Hadžić donio pobjedu Sarajevu u Bijeljini

03.12.2016 u 15:13

Juniorske selekcije Radnika i Sarajeva odmjerile su snage u Bijeljini u okviru 18. kola Premijer Omladinske lige, a slavio je Bordo tim rezultatom 1:0.

Juniori: Nedim Hadžić donio pobjedu Sarajevu u Bijeljini

Izuzetno tvrda utakmica između Radnika i Sarajeva je riješena u drugom poluvremenu.

Trenutak odluke desio se u 79. minuti, a gol za pobjedu gostiju postigao je sjajni Nedim Hadžić, koji je tako postigao svoj 23. gol u 18 odigranih kola.

Sarajevo se nakon 18 odigranih kola nalazi na drugoj pozciji s tri boda manje od vodećeg Željezničara, dok je Radnik na petoj poziciji.

FK Radnik: Milovčević, Čavić, Despotović, Stupar, Motika, Živanović, Nikolić, Đurić, Vrućinić, Lazić i Gospavić.

FK Sarajevo: Musemić, Pidro, Sadiku, Đurić, Škrijelj, Hadžić, Blagojević, Resić, Salčinović, Veladžić i Klarić.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Liga za prvaka
1. HŠK Zrinjski 17 10 4 61
2. FK Željezničar 17 9 5 60
3. FK Sarajevo 16 11 4 59
4. FK Krupa 11 10 10 43
5. FK Sloboda 11 10 10 43
6. FK Radnik 10 10 11 40
Liga za opstanak
1. NK Široki Brijeg 9 9 13 36
2. FK Mladost DK 8 12 11 36
3. NK Čelik 8 10 13 34
4. NK Vitez 7 11 13 32
5. NK Metalleghe BSI 7 10 14 31
6. FK Olimpic 5 8 18 23
Liga za prvaka - 9. kolo
20.05
17:00
Sloboda
Krupa
1
3
20.05
17:00
Radnik
Zrinjski
1
2
20.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
1
0
Liga za opstanak - 9. kolo
21.05
17:00
Čelik
Olimpik
4
1
21.05
17:00
Metalleghe BSI
Široki Brijeg
0
0
21.05
17:00
Vitez
Mladost DK
3
0
Liga za prvaka - 10. kolo
28.05
17:00
Krupa
Sarajevo
-
-
28.05
17:00
Željezničar
Radnik
-
-
28.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
-
-
Liga za opstanak - 10. kolo
27.05
17:00
Olimpik
Vitez
-
-
27.05
17:00
Mladost DK
Metalleghe BSI
-
-
27.05
17:00
Široki Brijeg
Čelik
-
-